Bedava İnternet İçin Gereken 12 Şey

Bedava İnternet İçin Gereken 12 Şey
Yayınlama: 22.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
436
A+
A-

12 maddede bedava internet için gerekenler

Türk Telekom, 175’inci kuruluş yıldönümünü bedava internet kampanyası ile kutlayacağını duyurdu. Peki bu kampanyadan kimler, hangi koşullarda yararlanabilecek?

Türk Telekom, 175’inci kuruluş yıldönümünü b

12 maddede bedava internet için gerekenler

Türk Telekom, 175’inci kuruluş yıldönümünü bedava internet kampanyası ile kutlayacağını duyurdu. Peki bu kampanyadan kimler, hangi koşullarda yararlanabilecek?

Türk Telekom, 175’inci kuruluş yıldönümünü bedava internet kampanyası ile kutlayacağını duyurdu. Peki bu kampanyadan kimler, hangi koşullarda yararlanabilecek?

İşte kampanyanın detayları:

KAMPANYANIN KAPSAMI NEDİR?

Kampanya 13 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu,kurulum şartları ve katılım kuralları çerçevesinde yararlanılmaktadır.

Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4GB paketi ilk 24 ay boyunca ücretsizdir.

Kampanya kapsamında 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır. Kampanyanın kapsamında, talep eden abonelere kablosuz ADSL modem 24 ay taksitle ayda 3 TL’ye sunulacaktır.

KAMPANYADAN KİMLER FAYDAlANABİLİR?

Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.

Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

İnternet bağlantısının yapılacağı adreste aktif bir internet aboneliği varsa veya son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir internet aboneliği varsa kampanyadan yararlanılamaz.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

– TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)

– Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti

– T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

SEÇİLEN TARİFE DAHA SONRA DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?

Abone, Akıllı Kota 4 GB Paketi ile kampanyaya giriş yapacak olup, kampanya süresince, kampanya kapsamında geçişe açık olan paketlere geçiş yapabilecektir. Paket değişikliği yapılması durumunda, Akıllı Kota 4 GB paketine dönüş yapılamayacaktır.

Abonelerin ilk 24 ay süresince Akıllı Kota 4 GB paketinde kalmaları durumunda herhangi bir surette Cayma Bedeli hesaplanmayacak, paket değişikliği halinde ise Cayma Bedeli düzenlemeleri uygulanacaktır.

Abonelerin 24 ay içinde paket değişikliği yapması halinde, kampanya süresi sonunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

LİMİT AŞIM ÜCRETİ ÖDENECEK Mİ?

Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır. Kampanya dahilindeki üst paketlere geçiş yapılabilecektir.

BAĞLANTI ÜCRETİ ALINACAK MI?

Kampanyadan yararlanan kullanıcılardan 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır.

KAMPANYA İÇİNDE İNTERNET HİZMETİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?

İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz.

KAMPANYA İÇİNDE ÜCRETLİ TTNET SERVİSLERİNDEN YARALANMAK MÜMKÜN MÜ?

Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servislerinden yararlanabilirsiniz.

İLK FATURAYA YANSIYACAK ÜCRET NEDİR?

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına yansıyacak ücretler şöyle:

Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: 24 ay boyunca aylık 15TL olan yalın erişim ücreti aylık 10TL olacaktır. Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Kota aşım ücreti (Varsa): Akıllı Kota 4 GB paketi kotasında duran özelliğe sahip olup, veri kullanımı 4 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak duracaktır ve bu pakette İnternet kullanımının durdurulması durumunda, ek kota satışı yapılmayacaktır.

Satın alınan ücretli TTNET Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri’nden yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

KAMPANYA SONUNDA PAKET FİYATI NE OLACAK?

Abone, Akıllı Kota 4 GB paketinden, ilk 24 Ay boyunca ücretsiz faydalanacak olup, ilk 24 ayın bitiminden itibaren 30 gün içinde kampanyadan ayrılmamaları halinde aboneye ilk 24 ayı takip eden 24 ay boyunca Akıllı Kota 4 GB paketinin kampanyalı aylık ücreti olan 16,90 TL uygulanacaktır. Akıllı Kota 4 GB paketinde olan aboneye, 24 ay bitiminde 30 gün içinde kampanyadan ayrılmaları durumunda Cayma Bedeli yansıtılmayacaktır. Müşteri SMS bilgilendirmesi ile kampanya katılımı öncesinde bilgilendiriilecektir.

İPTAL ETTİRMEK İÇİN NELER YAPILIR?

Akıllı Kota 4 GB paketinde olan abonelerden ilk 24 ay için Cayma Bedeli tahsil edilmeyecektir.

Akıllı Kota 4 GB paketinde olan abonelerden Yalın/TTNET Alo Erişim Ücretlerine verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.

Yalın Devre Hazırlama Ücreti için verilen indirim aboneden tahsil edilemeyecektir.

TTNET ALO bağlantı ve geçiş ücreti için verilen indirimler aboneden tahsil edilmeyecektir.

Bağlantı ücreti indirimi aboneden tahsil edilmeyecektir.

Kampanya içerisindeki diğer paketlere geçiş yapılması durumunda, geçiş yapılan tarihten sonrası için paket ücretine ve erişim ücretlerine verilen indirimlerin Cayma Bedeli aboneden tahsil edilecektir.

KAMPANYAYI İPTAL ETMENİN CEZASI VAR MI?

Aboneliğin herhangi bir sebeple iptal edilmesi halinde taksitli satılan cihaz /servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir

NTV

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.