SON DAKİKA

Beş Üniversite Akademik Personel Alacak

Bu haber 21 Temmuz 2015 - 13:00 'de eklendi.

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 657 sayılı headline (2)

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular, ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Profesör kadrosuna başvuracak adaylar, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki formlar menüsünde yer alan Öğretim Üyesi ilan Başvuru Formu ile üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 6 takım dosya halinde ve ayrıca 6 adet CD ortamında vereceklerdir. Yabancı ülkelerden alman diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI Prof.

İlahiyat Fakültesi Temel islam Bilimleri Hadis 1

Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölge Planlama 1

headline (3)

Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÜniversiteKadro TürüKadro SayısıSon Başvuru Tarihiİlan Linki
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU / BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40970
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / MUCUR MESLEK YÜKSEKOKULU / GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ / FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK PR. /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40971
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU / MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ / MAKİNE PR. /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40976
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / MUCUR MESLEK YÜKSEKOKULU / KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ / KİMYA TEKNOLOJİSİ PR. /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40973
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON YÜKSEKOKULU / FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40978
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / KAMAN MESLEK YÜKSEKOKULU / MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ / HARİTA VE KADASTRO PR. /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40972
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU / TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMÜ /OKUTMAN120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40980
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ / YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU / TEMEL İNGİLİZCE BÖLÜMÜ /OKUTMAN120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40979
headline (4)

Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 

T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvuracak Adaylardan;

1-Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu (İnternet sitemizde yer almaktadır) yayın listelerini, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan altı (6) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına;

2-Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına;

3-Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvurdukları Anabilim Dallarını ve sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı sureti, iki adet fotoğraf ve doktora diplomalarının tasdikli örneği, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu (İnternet sitemizde yer almaktadır) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı, başvurdukları Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul Müdürlüğüne;

Teslim edeceklerdir.

Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir.

DUYURULUR.

BİRİMİBÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI/PROGRAMIÜNVANIDERECEADEDİAÇIKLAMALAR
Aydın İktisat FakültesiEkonometriYrd.Doç.Dr.51Kamusal Sosyal Harcamaların Yaşlı ve Çocuk Sağlığı Göstergeleri Üzerine Etkisi Konusunda Çalışması Olmak.
Eğitim FakültesiRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkYrd.Doç.Dr.11Çiftlerde İlişkisel Yılmazlık Konusunda Çalışması Olmak.
Eğitim FakültesiRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkYrd.Doç.Dr.51Okullarda Önleyici ve Gelişimsel Rehberlik Konusunda Çalışmaları Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiKlasik ArkeolojiYrd.Doç.Dr.31Terrakotta Figürinler Konusunda Çalışmış Olmak.
Fen Edebiyat FakültesiZoolojiProfesör Dr.11Amfibi ve Sürüngenlerde Yaş Tayini Üzerine Çalışmaları Olmak.
Koçarlı Meslek YüksekokuluOrganik TarımYrd.Doç.Dr.41Bal Arısı Yetiştiriciliği ve Islahı Konusunda Çalışmaları Olmak.
Mühendislik FakültesiGıda MühendisliğiDoçent Dr.11İngilizce Ders Verme Yeterliliğine Sahip Olmak. Gıda Kurutma Teknolojisi Alanında Çalışmalar Yapmış Olmak.
Nazilli İİBFÇalışma EkonomisiDoçent Dr.11Yaşlılık ve Yaşlılık Bakım Politikaları Üzerine Çalışmaları Olmak.
Nazilli İİBFEkonometriProfesör Dr.11Adayların Eşdeğer Martingale Ölçümlerinin Opsiyon Fiyatlamada Kullanımı Konusunda Çalışması Olmak.
Nazilli İİBFYönetim BilimleriProfesör Dr.11Büyükşehir Belediyeleri Konusunda Çalışmaları Olmak.
Nazilli İİBFYönetim BilimleriYrd.Doç.Dr.31Kamu Politikaları veya Kamu Politikalarının Oluşturulması Konularında Çalışmaları Olmak.
Söke İşletme FakültesiKamu YönetimiYrd.Doç.Dr.11Klasik Liberalizm veya Liberalizmin Ekonomi Politikası Üzerine Çalışmaları Olmak.
Söke İşletme FakültesiYönetim Bilişim SistemleriYrd.Doç.Dr.41Adli Bilişim ve Dijital Delillerin Elde Edilmesi Konusunda Çalışmaları Bulunmak.
Tıp FakültesiAnesteziyoloji ve ReanimasyonYrd.Doç.Dr.41Pediatrik ve Yetişkin Kalp Damar Cerrahisi Anestezisi Konusunda Çalışması Olmak.
Tıp FakültesiÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıYrd.Doç.Dr.11Monogenik Diyabeti Olan Çocuklarda Moleküler Genetik Çalışma Yapmış Olmak.
Tıp FakültesiGöğüs CerrahisiYrd.Doç.Dr.21Akciğer Kanseri Hastalarında Lenfovasküler İnvazyon Üzerine Çalışması Olmak.
Tıp FakültesiGöğüs HastalıklarıYrd.Doç.Dr.11Endobronşial Ultrasonografi Uygulamaları ile İlgili Çalışması Olmak.
Tıp FakültesiHistoloji ve EmbriyolojiProfesör Dr.11Retina ve Kornea Konusunda Çalışmaları Olmak.
Tıp Fakültesiİç HastalıklarıYrd.Doç.Dr.11Endoskopik Ultrasonografi Üzerine Eğitim Almış Olmak.
Tıp FakültesiKadın Hastalıkları ve DoğumYrd.Doç.Dr.31Trombofilinin Gebelik Komplikasyonları ile İlişkisi Konusunda Çalışması Olmak. Yardımcı Üreme Yöntemleri Konusunda Deneyimli Olmak.
Tıp FakültesiKadın Hastalıkları ve DoğumYrd.Doç.Dr.11Anormal Uterin Kanamalı Hastalarda Ofis Histerektormi veya Ağrı Skorlaması Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Tıp FakültesiTıbbi MikrobiyolojiYrd.Doç.Dr.51Moleküler Viroloji Alanında Çalışmaları Olmak.
Tıp FakültesiTıbbi PatolojiYrd.Doç.Dr.31Kronik Lenfositik Lösemili Hastalarda IgVH Mutasyon Durumu Konusunda veya Nöropatoloji Alanında Deneysel Hayvan Çalışması Bulunmak.
Veteriner FakültesiFarmakoloji ve ToksikolojiProfesör Dr.11İlaçların Akut Faz Proteinlerine Etkileri Konusunda Çalışmaları Olmak.
Ziraat FakültesiTahıllar ve Yemeklik BaklagillerYrd.Doç.Dr.11Tane Kalitesi İle Gübrelemenin Mısır Yağında Yağ Asidi Kompozisyonuna Etkisi Konusunda Çalışmaları Olmak.
Ziraat FakültesiTarım İşletmeciliğiProfesör Dr.11Tarım İşletmelerinde Verimlilik ve Etkinlik Konularında Çalışmaları Olmak.
Böcek Gelişim Düzenleyicilerinin Yaprak Galeri
Ziraat FakültesiTarımsal Biyoteknoloji BölümüDoçent Dr.11Sineğine Etkisi Konusunda ve Nar Zararlıları Konusunda Çalışmaları Olmak.

headline (5)

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÜniversiteKadro TürüKadro SayısıSon Başvuru Tarihiİlan Linki
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ / UZUNKÖPRÜ MESLEK YÜKSEKOKULU / YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ / EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ PR. /ÖĞRETİM GÖREVLİSİ120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=41085
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ / TIP FAKÜLTESİ / DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ / TIBBİ FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI /UZMAN120.07.2015 – 03.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=41087

headline (6)

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

ÜniversiteKadro TürüKadro SayısıSon Başvuru Tarihiİlan Linki
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI /ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ120.07.2015 – 05.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40826
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI /ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ120.07.2015 – 05.08.2015https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=40828

 

Bir önceki yazımız olan Celal Bayar Üniversitesi 18 Öğretim Üyesi Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.