Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Alım İlanı!

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Üroloji Anabilim Dalı için Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak. Başvurular 23.06.2023 tarihine kadar kabul edilecektir.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Alım İlanı!
Yayınlama: 09.06.2023
19
A+
A-

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörlüğünden

Duyuru Başlama Tarihi : 09.06.2023
Son Başvuru Tarihi : 23.06.2023

ÖĞRETİM ÜYESİ KADROLARI İÇİN:

Üniversitemizin yukarıda belirlenen birim ve bölümlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
– İlana başvuru için gerekli belge ve bilgilere Üniversitemiz web sayfası www.bezmialem.edu.tr den ulaşılabilir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri Yönergesinde (https://bezmialem.edu.tr/tr/PublishingImages/Sayfalar/universitemiz/yonetmelikler-veyonergeler/BVU-16-08-2018 ogretim%20-uyeligine-Yukseltilme-ve-Atanma-Kriterleri-Yonergesi-degisiklikler.pdf) ifade edilen şartların sağlanması gerekmektedir. Son 5 yılda yapılan yayınlar için SCI veya SCI-Exp indeks bilgilerini içeren belgelerin ilgili eserlerin ön sayfası olarak konulması önem taşımaktadır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

– Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğretim Elemanı Başvuru Formu ve Dilekçesi
– Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Akademik Etkinlik Puanları Formu
– Özgeçmiş (YÖK Formatında)
– Başvuru Dilekçesi (bilimsel faaliyetleri, akademik yayınlarının niteliği, sürekliliği, bu yayınlara yapılan ulusal ve uluslararası atıflar, eğitim
programına ve üniversite yönetimine yaptığı katkılar, geliştirdiği ders ve programlar ile ana hatlarıyla araştırma ilgilerini ve gelecekle ilgili akademik
çalışma planlarını içermelidir.)
– Nüfus Cüzdan Fotokopisi
– Fotoğraf (2 Adet)
– Noter Onaylı Diploma Fotokopileri (Yurt dışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca verilen Denklik Belgesi)
– Özgeçmiş ve akademik/bilimsel çalışmalarını içeren dosya (Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar için 4 adet dosya veya CD)
– KPDS/ÜDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge. (Varsa)
– Başvurular ilan tarihini takip eden 15 gün içinde Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne şahsen / posta yolu ile yapılabilir.
Başvuru Adresi: Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.