SON DAKİKA

Bilecik Adliyesi İKM Aday Listesini Yayımladı

Bu haber 22 Nisan 2016 - 11:27 'de eklendi.

Sınavda İstenilen Belgeler

İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU

İnfaz ve Koruma Memurluğu boy-kilo ölçümü 28 Nisan 2016 günü saat 09.00’da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının boy- kilo ölçümüne gelirken 4 nüsha Güvenlik Soruşturma Sınavda İstenilen Belgeler

İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU

İnfaz ve Koruma Memurluğu boy-kilo ölçümü 28 Nisan 2016 günü saat 09.00’da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının boy- kilo ölçümüne gelirken 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı getirmeleri rica olunur.

CEZAEVİ KATİPLİĞİ

Cezaevi Katipliği uygulama sınavı 02 Mayıs 2016 günü saat 09.00’da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Uygulama sınavında başarılı olanlardan 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı istenilecektir.

ŞOFÖR

Şoförlük uygulama sınavı 04 Mayıs 2016 günü saat 09.00’da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Şoför adaylarının boy-kilo ölçümüne gelirken 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı getirmeleri rica olunur.

AŞÇI

Aşçılık sınavına katılmaya hak kazanan adayların 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kayıtlarının en geç 02 Mayıs 2016 tarihine kadar Komisyonumuz Başkanlığında olacak şekilde göndermeleri rica olunur.

SAĞLIK MEMURU

Sağlık memurluğu sınavına katılmaya hak kazanan adayların 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kayıtlarının en geç 02 Mayıs 2016 tarihine kadar Komisyonumuz Başkanlığında olacak şekilde göndermeleri rica olunur.

İCRA KATİPLİĞİ

İcra Katipliği uygulama sınavı 30 Nisan 2016 günü saat 09.00’da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Uygulama sınavına gelecek adayların 2 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 1 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 1 nüsha adli sicil kaydının yanlarında getirmeleri rica olunur.

İcra katipliği Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Cezaevi Katipliği Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Erkek İnfaz ve Koruma Memurluğu Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Bayan İnfaz ve Koruma Memurluğu Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Sağlık Memurluğu Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Şöför Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Aşçı Aday Tespit Listeleri İçin Tıklayınız…

Bir önceki yazımız olan KPSS'de Düşük Puanla Atanan Bölümler başlıklı makalemizde atama, düşük puan ve kpss hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.