Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 8 Akademik Personel Alacak

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 8 Akademik Personel Alacak
Yayınlama: 29.04.2016
Düzenleme: 05.03.2021 22:35
364
A+
A-

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri gereğince Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent alınacaktır. Adayların ilanın yayın tarihinden itibaren BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri gereğince Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent alınacaktır. Adayların ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Doçentlerin Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, Yardıma Doçentlerin ilgili birime başvurmaları, adaylanı  http://www.bilecik.edu.tr/Dosya/Arsiv/Yonergeler/Ogretim_Uyehgme_Atanma_ve_Yukseltiline_Yonergesi.pdf web adresinde mevcut başvuru koşullarını sağlıyor olmalar gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER:

Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların, www.bilecik.edu.tr adresinde bulunan müracaat formu, başvurdukları bilim ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 (iki) ade fotoğraf, öğrenim belgeleri ile yayın listesi ve yayınlan, tebliğleri ile bunlara yapılan atıflan, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan belgeleri Profesörler 6 (altı takını, Doçent ve Yardımcı Doçentler ise 4 (dört) takım dosya.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bilecik.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Not: Müracaatlar şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.