Bolvadin SYDV Ofis Programlarını Çok İyi Kullanan Büro Memuru Alacak | Kariyer Memur
SON DAKİKA

Bolvadin SYDV Ofis Programlarını Çok İyi Kullanan Büro Memuru Alacak

Bu haber 12 Ocak 2018 - 13:39 'de eklendi.

– Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak tercih sebebi olacaktır.

– 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler Sosyoloji, Halkla İlişkiler bölümleri ile İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası ilişkiler, İşletme Fakültesi vb.), bölümlerinin birinden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç,
– En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak tercih sebebi olacaktır.

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

– B. ÖZEL ŞARTLAR

1. Personel Alımı için Erkek Adaylar başvuru yapabilecektir.

2. 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler Sosyoloji, Halkla İlişkiler bölümleri ile İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası ilişkiler, İşletme Fakültesi vb.), bölümlerinin birinden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç,

3. En az 12 (Oniki) aydır Bolvadin Merkez, Köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.)

4. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak,

5. Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak tercih sebebi olacaktır.

6. En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak tercih sebebi olacaktır.

7. Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak tercih sebebi olacaktır.

8. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5(Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu en yüksek puanı alan 1 (bir) personel ile sözleşme yapılacaktır.

9. Adaylar; https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır. Posta, şahsen veya 3?ncü kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 10. İşe alım aşamalarını tamamlayarak tüm genel ve özel şartları taşıyan ve mülakat sonucunda atanmaya hak kazanan personel Bolvadin İlçesinde ikamet etme zorunda olacaktır.

 

BOLVADİN SYD VAKFINA BELİRSİZ SÜRELİ DAİMİ PERSONEL ALIMSon Başvuru : 26.01.2018
İlAFYONKARAHİSARİlçeBOLVADİNAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ

 

Bir önceki yazımız olan Sakarya Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı başlıklı makalemizde sakarya üniversitesi, saü bilişim personeli alımı ve saü personel alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.