SON DAKİKA

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

Bu haber 27 Temmuz 2016 - 13:04 'de eklendi.

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

-Yardımcı Doçent kadrosu için adaylar dilekçesinde; yabancı dilini ve başvurduğu anabilim dalını belirtecektir. Varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, fotoğraflı özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan dört takım dosyayla birlikte başvuracaklardır. -Yardımcı doçent kadrosuna başvuran adaylar “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin” 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır, ilanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİUNVANIABD/BÖLÜMDRC.ADETARANAN NİTELİKLER
TIP FAK.Yrd. Doç.Fiziksel Tıp ve
Rehabilitasyon
313 aydan fazla zorunlu devlet hizmet
yükümlülüğü bulunmamak. Fiziksel
Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olmak.
Yrd. Doç.Patoloji413 aydan fazla zorunlu devlet hizmet
yükümlülüğü bulunmamak.
ZİRAAT FAK.Yrd. Doç.Hayvan

Yetiştirme ve Islahı

41Siyah – Alaca ineklerin bazı fizyolojik
ve morfolojik özellikleri üzerine çalış-
malar yapmış olmak.
FEN-EDB. FAK.Yrd. Doç.Protohistorya ve
Önasya Arkeolojisi
41Hititler ve Urartular konusunda çalış-
malar yapmış olmak.
AKDAĞMADENİ

MYO

Yrd. Doç.İş Sağlığı
ve Güvenliği
51Kimya anabilim dalında yüksek lisans
ve doktorasını yapmış, tiyazol, pira-
zol, pirimidin ve kumarin gibi hetero-
siklik bileşiklerin sentezi konularında
çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç.İş Sağlığı
ve Güvenliği
51İnşaat Mühendisliği bölümü lisans
mezunu olup, alanında doktora yap-
mış olmak.

Başvuru Adresi : Yrd. Doç. Kadrosu için ilgili birimlere başvuru yapılacaktır.

Müracaat tarihleri : 27/07/2016-11/08/2016 Perşembe günü saat 17.00 kadar,

AÇIKLAMALAR :

1- Başvurular şahsen yapılacaktır.

2- Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.

3-Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir.

4- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

Bir önceki yazımız olan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.