SON DAKİKA

Bursa Teknik Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 08 Aralık 2015 - 8:45 'de eklendi.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular, ilanın Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
S. NOBÖLÜMANABİLİM

DALI

KADRO

UNVANI

DERECESİADETARANAN NİTELİKLER
1BiyomühendislikYardımcı

Doçent

21Y.Lisans ve Doktora derecelerini Biyomühendislik bölümünden almış olmak. Mikrobiyolojik formülasyonda gelişim konusunda çalışmaları olmak.
2Gıda MühendisliğiGıda

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

21Lisans ve Y. lisans derecelerini Gıda Mühendisliği bölümünden almış olmak. Kestane ve nişasta konularında çalışmaları olmak.
3Gıda MühendisliğiGıda

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

41Lisans ve Y.Lisans derecelerini Gıda Mühendisliği bölümünden almış olmak. Zeytin fenolikleri ve kurutma konularında çalışmaları olmak.
4Elektrik-Elektronik

Mühendisliği

Elektrik

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

21Lisans ve lisansüstü derecelerini Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden almış olmak. Akıllı şebekelerin kontrolü konularında çalışmaları olmak.
5MatematikMatematikYardımcı

Doçent

11Lisans, Y.Lisans ve Doktora derecelerini Metamatik Bölümünden almış olmak. Topolojik robotik alanında çalışmaları olmak. İngilizce ders verme yetkinliğine sahip olmak.
6İnşaat Mühendisliğiİnşaat

Mühendisliği

Yardımcı

Doçent

21Zeminlerde sismik soğrulma üzerine çalışmaları olmak.
7Şehir ve Bölge PlanlamaBölge

Planlama

Yardımcı

Doçent

31Lisans ve Doktora derecelerini Şehir ve Bölge Planlama bölümünden almış olmak. Kent tarihi ve sürdürülebilir planlama konularında çalışmaları olmak.
BİRİMİ : İNSAN ve TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
S.NOBÖLÜMANABİLİM

DALI

KADRO

UNVANI

DERECESİADETARANAN NİTELİKLER
8Uluslararası Ticaret ve LojistikUluslararası Ticaret ve LojistikYardımcı

Doçent

41Y.lisans derecesini Uluslararası İşletmecilik bölümünden almış olmak. Uluslarası ticaret ve hava lojistiği konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verme yetkinliğine sahip olmak.

Bir önceki yazımız olan Boğaziçi Üniversitesi 17 Akademik Personel Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.