Bursa Teknik Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi 8 Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 19.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
357
A+
A-

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Burs Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Başvuru Koşulları ve Değerlendirme Esasları ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur.

İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
S.

No

BÖLÜMANABİLİM DALIKADRO UNVANIDERECEADETARANAN NİTELİKLER
1BiyomühendislikProfesör11İngilizce dilinde ders verme yetkinliğine sahip olmak. Gıda mikrobiyolojisinde bakteri, virüs ve parazitler konusunda çalışmaları olmak.
2Çevre MühendisliğiÇevre MühendisliğiDoçent21Lisans ve lisansüstü derecelerini ve doçentlik unvanını çevre Mühendisliği alanında almış olmak. Atık suların elektrokimyasal işlemlerle arıtımı ve arıtım maliyet analizleri konularında çalışmaları olmak.
3KimyaKimyaDoçent11İngilizce dilinde ders verme yetkinliğine sahip olmak. Korozyon inhibisyonun kuantum kimyasal yöntemlerle incelenmesi konularında çalışmaları olmak..
4KimyaKimyaYardımcı Doçent21İngilizce dilinde ders verme yetkinliğine sahip olmak. Hesaplamalı kimya alanında doktora derecesine sahip, optoelektronik malzemelerin tasarım ve modellemesi konusunda çalışmaları olmak.
5Şehir ve Bölge PlanlamaBölge PlanlamaYardımcı Doçent41Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini şehir ve bölge planlama alanından almış olmak. Kentsel planlama ve yenilenebilir enerji ilişkisi ile bölgesel ekonomi alanında çalışmaları olmak.
BİRİMİ: İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
6PsikolojiPsikolojiDoçent11Mobil telefon ve teknoloji bağımlılığı konularında çalışma yapmış olmak.
BİRİMİ: İLETİŞİM FAKÜLTESİ
7Halkla İlişkiler ve TanıtımHalkla İlişkilerDoçent11Halkla İlişkiler ve propaganda konularında çalışmış olmak.
BİRİMİ: ORMAN FAKÜLTESİ
8Orman

Mühendisliği

Orman MühendisliğiDoçent21Orman amenajmanı alanında doktora yapmış olmak, ormancılıkta büyüme modelleri ve CBS uygulamaları konularında çalışmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.