SON DAKİKA

Bursa Teknik Üniversitesi 8 Akademik Personel Alımı

Bu haber 10 Kasım 2015 - 9:48 'de eklendi.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Burs Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai saati bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur.

İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

S.NOBÖLÜMANABİLİM DALIKADRO UNVANIDERECEADETARANAN NİTELİKLER
BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
1KimyaKimyaProfesör11Doktora derecesini ve doçentlik unvanını kimya alanında almış olmak. Enzim saflaştırma ve kinetiği alanında çalışmaları bulunmak.
2Bilgisayar MühendisliğiDoçent21Bilgisayar Mühendisliği alanında doçent unvanına sahip olmak. Veri madenciliği algoritmaları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
3İnşaat Mühendisliğiİnşaat MühendisliğiDoçent11Lisans, lisansüstü derecelerini ve doçentlik unvanını İnşaat Mühendisliği alanında almış olmak. Polimer donatılı yapı elemanları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
4İnşaat Mühendisliğiİnşaat MühendisliğiDoçent11Lisans, lisansüstü derecelerini ve doçentlik unvanını İnşaat Mühendisliği alanında almış olmak. Kirişlerin burkulma sonrası davranışları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
BİRİMİ: İNSAN ve TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
5SosyolojiDoçent11Doktora derecesini ve doçentlik unvanını sosyoloji alanında almış olmak. Toplumsal tabakalaşma alanında çalışmış olmak.
6SosyolojiDoçent11Lisans derecesini ve doçentlik unvanını sosyoloji alanında almış olmak. Çok kültürlülük üzerine çalışmaları olmak.
BİRİMİ: ORMAN FAKÜLTESİ
7Orman MühendisliğiOrman MühendisliğiDoçent21Flora ve vejetasyon alanında doktora yapmış olmak. Modern bitki sosyolojisi ve vejetasyon veri tabanı konularında çalışmış olmak.
8Orman Endüstri MühendisliğiOrman Endüstri MühendisliğiDoçent11Orman Endüstri Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak. Biyokütlenin pirolizi ve hidrolizi konularında çalışmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Bodrum Öğretmenevi Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.