Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 22.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
2.457
A+
A-

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı ol

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve”Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Başvuru Koşulları ve Değerlendirme Esasları” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, on beşinci (15.) günün mesai bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur.

İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
S. NOBÖLÜMANABİLİM DALIKADRO UNVANIDERECEADETARANAN NİTELİKLER
1Mekatronik MühendisliğiMekatronik MühendisliğiYardımcı Doçent21Lisans ve lisansüstü öğrenimini Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yapmış olmak. Ayrık olay sistemlerin kontrolü ve uygulamaları, Petri-Net sistemler ile PLC-tabanlı otomasyon ve imalatı konularında çalışmış olmak.
2Elektrik – Elektronik MühendisliğiElektrik MühendisliğiYardımcı Doçent41Lisans ve lisansüstü öğrenimini Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yapmış olmak. Katı oksit yakıt pillerinin modellenmesi ve elektrik tesisi uygulamaları konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
3Lif ve Polimer MühendisliğiLif ve Polimer MühendisliğiDoçent11Fotovoltaik lif ve elektromanyetik kalkanlayıcı tekstil malzemeleri konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
4Metalürji ve Malzeme MühendisliğiMalzeme MühendisliğiDoçent11Korozyon inhibisyonun kuantum kimyasal yöntemlerle incelemesi konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
5Metalürji ve Malzeme MühendisliğiMalzeme MühendisliğiProfesör11Lazer sinterleme ile toz metalürjik metalik komponent üretimi ve otomotiv malzemeleri konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
6Endüstri MühendisliğiEndüstri MühendisliğiYardımcı Doçent51Lisans ve lisansüstü öğrenimini Endüstri Mühendisliğinde yapmış olmak. Bilgisayar destekli inovasyon ve endüstriyel inovasyon zekası konularda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
7Enerji Sistemleri MühendisliğiDoçent21Enerji depolama ve iletken polimerlerin elektrokimyasal cihaz uygulamaları konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
BİRİMİ: ORMAN FAKÜLTESİ
8Orman Endüstri MühendisliğiOrman Endüstri MühendisliğiDoçent21Orman biyolojisi ve odun koruma teknolojisi alanında doktora yapmış olmak ve odun modifikasyonu konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
9Orman Endüstri MühendisliğiOrman Endüstri MühendisliğiYardımcı Doçent51Biyomalzemeler konusunda doktora yapmış olmak ve odun modifikasyonu konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
10Orman MühendisliğiOrman MühendisliğiProfesör11Silvikültür alanında doktora yapmış olmak, orman ağaçları tohumları, ağaçlandırma ve fidanlık tekniği konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
BİRİMİ: İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
11Uluslararası Ticaret ve LojistikUluslararası Ticaret ve LojistikDoçent11Gençlerde hedonik tüketim davranışları konusunda çalışma yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Şenel 2 dedi ki:

    Açıktan genel olarak terzi alımları varmı