SON DAKİKA

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Bu haber 20 Haziran 2015 - 11:00 'de eklendi.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Başvuru Koşulları ve Değerlendirme Esasları” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, on beşinci (15.) günün mesai bitiminde sona erer.

Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur.

İlan olunur.

 DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIKVE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 BÖLÜMANABİLİM DALIKAD

RO UN

VANI

DE

RECE

ADETARANAN

NİTELİKLER

 Makine

Mühendisliği

Makine

Mühen

disliği

Profesör11İngilizce ders verme yetkinliğinde olmak.

Lisans ve lisansüstü öğrenimini Makine Mühendisliğinde yapmışolmak. Temas problemleri, sonlu ve sınırlı elemanlar yöntemleri veağsızyöntemlerkonusunda çalışmışolmak.

 MatematikMatematikYardımcı Doçent11ingil izce ders verme yetkini iği nde olmak. Topoloji k robotik ve simplektikgeometri alanlarında çalışmışolmak.
 Gıda MühendisliğiGıda MühendisliğiProfesör11İngilizce ders verme yetkinliğinde olmak. Deniz gıda ürünleri konusundaçalışmışolmak. Gıda mikrobiyolojisinde bakteri, virüs ve parazitler konusunda çalışmış olmak.
 Biyomühen

dislik

Yardımcı Doçent51İngilizce dersvermeyetkinliğinde olmak. Fenolik bileşikler, toksikoloji.genotoksisite ve sitotoksisite alanlarında çalışmış olmak.
 I: DENİZCİLİK FAKÜLTESİ
 Denizcilik

İşletmeleri Yönetimi

Deniz Ulaştırma ve işletme YönetimiYardımcı Doçent21İngil izce ders verme yetkini iği nde olmak.

En az uzakyolvardiye zabiti yeterliliğine sahipolmak.

 : ORMAN FAKÜLTESİ
 Orman MühendisliğiOrman MühendisliğiYardımcı Doçent21Silvikültür alanında doktora yapmış olmak, orman bakımı, ağaçlandırma ve fidanlık teknikleri konularında çalışmış olmak.
 : İNSAN VE TOPLUM BLİMLERİ FAKÜLTESİ
 Uluslararası Ticaret ve LojistikUluslararası Ticaretve LojistikProfesör11Mali hukuk alanında çalışmış olmak

Bir önceki yazımız olan Beş Üniversite Öğretim Görevlisi Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.