SON DAKİKA

Çankırı Karatekin Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 07 Eylül 2015 - 10:48 'de eklendi.

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

BirimiBölümüAnabilim DalıUnvanıDereceİlanda Yazılması İstenilen Açıklama
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİKTİSATİKTİSAT POLİTİKASIPROFESÖR1İNOVASYON, BÜYÜME VE BELİRSİZLİK KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VE SOSYAL BİLİMLERDOÇENT1ATATÜRK İNKILAPLARI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. BASIN VE SİYASET KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VE SOSYAL BİLİMLERDOÇENT3SİYASET BİLİMİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. SİYASET VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİSOSYAL SİYASET VE SOSYAL GÜVENLİKDOÇENT3SOSYAL POLİTİKA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARI VE MARKA İŞVEREN KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİŞLETMEÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMADOÇENT3PAZARLAMA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. MARKA KİŞİLİĞİ VE SEÇİM SETİ KURAMI KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİMATEMATİKUYGULAMALI MATEMATİKPROFESÖR1DOÇENTLİĞİNİ MATEMATİK BİLİM ALANINDA ALMIŞ OLMAK VE KRİSTALLER VE KUASİKRİSTALLERİN DİNAMİK ELASTİK PROBLEMLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİKİMYAORGANİK KİMYADOÇENT1BİTKİLERDEN SEKONDER METABOLİTLERİN İZOLASYONU VE ANTİKANSER AKTİVİTELERİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİKİMYA1

ANALİTİK KİMYA

DOÇENT1HİBRİT TEKNİKLERDE BİYOMAKROMOLEKÜLER METAL KOMPLEKSLERİNİN TAYİNİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

:

DOÇENT2LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK, LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI SU KAYNAKLARI ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİPSİKOLOJİSOSYAL PSİKOLOJİPROFESÖR1TRAFİK PSİKOLOJİSİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİCOĞRAFYAFİZİKİ COĞRAFYAPROFESÖR1JEOMORFOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİSOSYOLOJİTOPLUMSAL YAPI VE DEĞİŞMEDOÇENT3GÜNDELİK ALAN SOSYOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİPSİKOLOJİSOSYAL PSİKOLOJİDOÇENT2SOSYAL PSİKOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİMÜZİKMÜZİK TEKNOLOJİSİDOÇENT3TÜRK MÜZİĞİ TARİHİ VE ÇALGILARI ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi” nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatekin.edu.trweb sayfasında bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Akademik Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.