SON DAKİKA

Çankırı Karatekin Üniversitesi 17 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 27 Ekim 2015 - 11:26 'de eklendi.

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESj REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESj REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi” nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

BirimiBölümüAnabilim DalıUnvanıDereceAçıklama
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VE SOSYAL BİLİMLERDOÇENT3SİYASET BİLİMİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK.SİYASET VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİSOSYAL SİYASET VE SOSYAL GÜVENLİKDOÇENT3SOSYAL POLİTİKA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK.ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARI VE MARKA İŞVEREN KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİŞLETMEMUHASEBE VE FİNANSMANYARDIMCI DOÇENT1MUHASEBE VE FİNANSMAN BİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK,FİRMALAR AÇISINDAN DAVRANIŞSAL ÖNYARGI VE SERMAYE YAPISI KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİYÖNETİM BİLİMLERİYARDIMCI DOÇENT1KAMU YÖNETİMİ ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. YENİ KURUMSAL TEORİ VE YÖNETİŞİM KONULARINADA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSOSYAL HİZMETBİREY VE TOPLUM SORUNLARIYARDIMCI DOÇENT1SOSYAL HİZMET VEYA SOSYOLOJİ ANABİLİM DALLARININ BİRİNDE DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.GENÇLER ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSOSYAL HİZMETTOPLUMSAL GELİŞME VE SOSYAL POLİTİKAYARDIMCI DOÇENT1SOSYAL HİZMET VEYA İŞLETME ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.KURUMSALLAŞMA KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİTARİHYENİÇAĞ TARİHİYARDIMCI DOÇENT218. YÜZYILDA OSMANLI KENTLERİ VE SOSYAL EKONOMİK YAŞAMA DAİR ÇALIŞMALARI OLMAK.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİSERAMİKSERAMİKDOÇENT3GÜZEL SANATLAR TEMEL ALANI SERAMİK DALINDA DOÇENT UNVANI ALMIŞ OLMAK.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİSİNEMA-TVYARDIMCI DOÇENT4GÜNDELİK HAYAT VE İLETİŞİM TARİHİ ALANINDA DOKTORA ÇALIŞMASI YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİELEKTRİK-ELEKTRONİK

MÜHENDİSLİĞİ

ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MİKRODALGA SİSTEMLERİYARDIMCI DOÇENT1LİSANS, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. VEYA KONTROL VE OTOMASYON MÜH.VEYA KONTROL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK.LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI; ELEKTROMANYETİK ALAN TEORİLERİ ÜZERİNE YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİELEKTRİK-ELEKTRONİK

MÜHENDİSLİĞİ

ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MİKRODALGA SİSTEMLERİYARDIMCI DOÇENT3LİSANS, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. VEYA KONTROL VE OTAMASYON MÜH. VEYA KONTROL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK.LİSANS ÜSTÜ

ÇALIŞMALARINI;ELEKTROMANYETİK ALAN TEORİLERİ ÜZERİNE YAPMIŞ OLMAK.

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİYARDIMCI DOÇENT3LİSANS EĞİTİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE BİTİRMİŞ OLMAK.YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA ÇALIŞMALARINI MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GEOTEKNİK (ZEMİN MEKANİĞİ)ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİYARDIMCI DOÇENT3LİSANS EĞİTİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE BİTİRMİŞ OLMAK, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA ÇALIŞMALARINI MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEKANİK VE STATİK(YAPI MÜHENDİSLİĞİ, BETONARME, DEPREM) ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
MESLEK YÜKSEKOKULUYÖNETİM VE ORGANİZASYONİŞLETME YÖNETİMİYARDIMCI DOÇENT3MALİYE ANABİLİM DALINDA LİSANS MEZUNU OLMAK VE YÜKSEK LİSANS VE DOKTORASINI MALİYE ALANINDA YAPMIŞ OLMAK.MALİ DİSİPLİNİN SAĞLANMASI AÇISINDAN MALİ KURALLARIN ÖNEMİ VE TÜRKİYE’DE MALİ KURAL UYGULAMALARI ALANINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
ILGAZ TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULUTURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK BÖLÜMÜYARDIMCI DOÇENT3İŞLETME ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK,SAĞLIK TURİZMİ,YÖNETİM MUHASEBE VE DAVRANIŞSAL MUHASEBE ALANINDA ÇALIŞMALARI BULUNMAK.
ILGAZ TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULUTURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK BÖLÜMÜYARDIMCI DOÇENT3TURİZM İŞLETMECİLİĞİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK
ILGAZ TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULUTURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK BÖLÜMÜYARDIMCI DOÇENT4TURİZM İŞLETMECİLİĞİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK

Bir önceki yazımız olan Boğaziçi Üniversitesi Akademik Personel Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.