Çankırı Valiliği SYDV Personel Alım İlanı

Çankırı Valiliği SYDV Personel Alım İlanı
Yayınlama: 23.11.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:34
400
A+
A-

1(Bir) Büro Görevlisi Alımı
Son Başvuru : 30.11.2015

İl
ÇANKIRI
İlçe
ÇANKIRI MERKEZ
Alınacak Sayı
1

Çalışma Şekli
BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan
BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama
– Bilgisayar bilgisini gösterir sertifika veya konu ile ilgili Transkr

1(Bir) Büro Görevlisi AlımıSon Başvuru : 30.11.2015
İlÇANKIRIİlçeÇANKIRI MERKEZAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama– Bilgisayar bilgisini gösterir sertifika veya konu ile ilgili Transkript
– 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının (Eğitim ve Mühendislik Fakülteleri bölümleri hariç olmak üzere) herhangi birinden mezun olmak,
– En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak
– Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– -Başvuru için istenilen belgelere Çankırı Valiliği nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir. -Başvuru ve mülakat süreci ile ilgili duyurular Çankırı Valiliği nin resmi internet sitesi(www.cankiri.gov.tr) üzerinden yapılacaktır. -4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının (Eğitim ve Mühendislik Fakülteleri bölümleri hariç olmak üzere) herhangi birinden mezun olmak, -Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, -İlan tarihinden en az 6 ay öncesinden başlayarak Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet etmek (Çankırı da ikamet ettiğine dair belge ibraz etmek), -En az B Sınıfı ehliyet sahibi olmak (aktif olarak araç kullanabiliyor olmak), -Bilgisayar ofis programlarına hakim olmak, -Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.