Çevreli Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı

Çevreli Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
Yayınlama: 10.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
465
A+
A-

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.ÇEVRELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 20 Nisan 2015
Yayınlanma Tarihi : 09 Nisan 2015Genel Şartlar ve Notlar

Tokat ili Almus ilçesi Çevreli Beled

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
ÇEVRELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 20 Nisan 2015
Yayınlanma Tarihi : 09 Nisan 2015Genel Şartlar ve Notlar

Tokat ili Almus ilçesi Çevreli Belediyesince çalıştırmak üzere geçici işçi alımı yapılacaktır. 24/04/2015 tarihi Cuma günü saat 14.00’te Almus noterliğinde kura çekilişi yapılacaktır. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi Çevreli Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge ya da beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere Çevreli Belediye Başkanlığına bildirilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara Çevreli Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır. NOT: Başvuruda bulunacakların Kalorifer Ateşçisi Belgesine sahip olması gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Almus Noterliği24.04.201514:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : BELEDİYE CAD. ÇEVRELİ KASABASI
60920 ALMUS
TOKAT / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALMUS

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıHüseyin CİRİT
ÜnvanıYazı İşleri Müdürü
Telefon No422 60 46
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirli Süreli (Geçici)
Çalışma ŞekliTam Süreli

 

 

 

 

[wpfblikebox]

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.