Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 Mayıs Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 Mayıs Mesajı detaylar haberimizde…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 Mayıs Mesajı
Yayınlama: 01.05.2023
0
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs’ta sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı. Erdoğan, mesajında kendisinin bir işçi çocuğu olduğunu ve emeğin önemini iyi bildiğini belirtti. İşçi bayramının yıllarca istismar edildiğini söyleyen Erdoğan, hükümet olarak işçilerin haklarını korumak için çaba gösterdiklerini ve 1 Mayıs’ı işçi bayramı ilan ettiklerini ifade etti.

Erdoğan, asgari ücret ve diğer ücretlerde yapılan artışları da vurgulayarak, vergi muafiyetleriyle asgari ücretli ve diğer düşük gelirli vatandaşların da korunduğunu belirtti. Örgütlenme ve sendikal haklar konusunda önemli adımlar attıklarını ve işçi sağlığı ve güvenliği konusunda da çalışmalar yaptıklarını dile getiren Erdoğan, başarıların işbirliği ve dayanışma sayesinde elde edildiğini söyledi.

Erdoğan, Türkiye’nin geleceğini birlikte inşa edeceklerini ve işçi kardeşlerinin desteğine güvendiğini ifade ederek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.