Diyanet’te 5 Bin Yeni Kadro

Diyanet’te 5 Bin Yeni Kadro
Yayınlama: 14.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
407
A+
A-

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında ziyaret etti.

DİYANET-SEN VE DİYANET’TEN MÜJDELER…

Ziyarette vekil ve fahri çalışan imam hatip ve Kur’an Kursu Öğreti Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında ziyaret etti.

DİYANET-SEN VE DİYANET’TEN MÜJDELER…

Ziyarette vekil ve fahri çalışan imam hatip ve Kur’an Kursu Öğreticilerinin durumuna değinen Bayraktutar, “bu kardeşlerimiz asillerle aynı görevi yapmaktadır. Ancak aldıkları ücret ve haklar bakımından çok sıkıntı içerisindeler. Bu kardeşlerimizin kadroya alınmasını istiyoruz.” Şeklinde konuştu.
 TÜMMEMUR İLANLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Diyanet’e bin kadro verildiğini ancak kendisinin girişimleri sonucu bu kardonun 4 Bin sözleşmeli ve Bin kadrolu olmak üzere 5 Bin’e  çıkarıldığını dolayısıyla gerek vekil ve fahri çalışanlar gerekse atama bekleyen herkes için  5 bin kadronun büyük şans olduğunu, sınavlara hazırlanarak bu kadro şansını değerlendirmelerini istedi.  
Ziyarette Atama 2 Daire Başkanı Muhammed Ali Asar, Diyanet-Sen Başkanlık Şube Başkanı Hasan Basri Kurkutata ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bululundu.
http://www.dinihaberler.com/
diyanet2
[wpfblikebox]

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.