SON DAKİKA

Domaniç SYDV Erkek Büro Memuru Olmak İsteyenler için İlana Çıktı

Bu haber 19 Ocak 2017 - 14:57 'de eklendi.

Domaniç SYDV Erkek Büro Memuru Olmak İsteyenler için İlana Çıktı. Alıma 27 Ocak 2017'ye kadar başvuru yapılabilecek.

Domaniç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı’nda çalıştırılmak üzere 1 (Bir) Büro Görevl…Son Başvuru : 27.01.2017
İlKÜTAHYAİlçeDOMANİÇAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ

– Word, Excel, Powerpoint vb bilgisayar program donanım ve ekipmanlarını iyi derecede bilmek. Bu konuda sertifika sahibi olmak. 

– En az B Sınıfı ehliyete sahip ve fiilen araç kullanabiliyor olmak. 

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

– Büro Görevlisi Personel Alım Şartları

1- Son 6 aydır Domaniç İlçesi Sınırlarında ikamet etmek.

2- Vakfımızda bayan personel bulunması sebebiyle, askerliğini yapmış 1 (bir) Erkek Büro Görevlisi personeli alınacaktır.

3- 4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarından mezun olmak ( Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Psikoloji PDR bölüm mezunları tercih sebebidir.)

4- ÖSYM tarafından 2015 ve 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almak.

5- Görevini yapmasına ve seyahat etmesine engel herhangi bir hastalığı olmadığını gösterir Sağlık Kurul Raporunu ibraz etmek.

6- Adli sicil kaydı bulunmamak, soruşturma ve kovuşturmaya dahil olmamak.

7-Word, Exel, Powerpoint vb. bilgisayar program donanım ve ekipmanlarını iyi derecede bilmek kullanmak. Bu konuda sertifika sahibi olmak.

8- En az B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi olmak ve fiilen araç kullanabilmek.

9- Sınavda başarılı olan adayla işe başladıktan sonra en az 5 yıl işten ayrılmayacağına dair tazminat hükümlü özel bir sözleşme imzalanacaktır.

10- 9 Ay deneme süresi içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve belirtilen şartlara haiz olmadığı, bunun yanında taahhütlerini yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi fesih edilir.

11- Mülakat komisyonu personeli seçme veya seçmeme, sınavın onayı veya iptali konularında tamamen serbesttir.

GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2- İkametgah

3- Diploma

4- Sabıka Kaydı

5- KPSS Sınav Sonuç Belgesi

6- Sağlık Kurul Raporu

7- Sürücü Belgesi Fotokopisi

8- Terhis Belgesi

9- Adayın sahip olduğu sertifikalar (bilgisayar, etkili iletişim, girişimcilik …v.b.)

Not : Tüm gerekli belgelerin aslı veya aslı gibidir onaylı nüshaları geçerlidir.
 

İŞE ALIM SÜRECİ;

  • KPSS şartı bulunan kadrolar (Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Büro Görevlisi) için Mütevelli Heyeti kararı ile ilana çıkılır. Adaylar https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresinden ön başvuruda bulunur.

  • Online olarak başvuran adaylar başvurdukları pozisyon için belirtilen özel şartlara ilişkin belgelerini ilgili SYD Vakfına teslim ettikten sonra KPSS puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday mülakata çağrılır. Son sıradaki aday ile aynı puanı almış adaylar da mülakat listesine eklenir.

  • Adaylar tarafından yapılacak online başvuru “ön başvuru” niteliği taşıyacak olup; SYD Vakıflarınca özel şartlar bölümünde istenilen evrakları süresi içinde teslim etmeyen ya da evraklarını teslim edip genel şartları ve varsa SYD Vakıfları tarafından belirlenmiş özel şartları taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

  • Mülakat neticesinde başarılı olan aday/adaylar Mütevelli Heyeti kararı ile SYD Vakıflarında işe başlatılır.

Bir önceki yazımız olan Karayolları Genel Müdürlüğü 11 Personel Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.