Erdek Belediyesi 33 İşçi Alım İlanı

Erdek Belediyesi 33 İşçi Alım İlanı
Yayınlama: 16.05.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:10
610
A+
A-

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un BANDIRMA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.Son Başvuru Tarihi : 25 Mayıs 2015
Yayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2015

ERDEK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MERKEZ ( TEMİZLİK )

Tüm İşçi İlanları İçin Tıklayın

Genel Şartlar ve Not

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un BANDIRMA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.
Son Başvuru Tarihi : 25 Mayıs 2015
Yayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2015

ERDEK BELEDİYE BAŞKANLIĞI MERKEZ ( TEMİZLİK )

Tüm İşçi İlanları İçin Tıklayın

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

– TALEP ŞARTLARINA DURUMU UYAN ADAYLAR, İLANIN YAYIMLANDIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN İÇERİSİNDE TALEBİN YAYIMLANDIĞI HİZMET MERKEZİMİZDEN ŞAHSEN VEYA WWW.İSKUR.GOV.TR İNTERNET ADRESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPABİLİRLER. GERÇEGE AYKIRI BELGE VERENLERİN YADA BEYANDA BULUNANLARIN BAŞVURUSU GEÇERSİZ HALE GETİRİLMESİ, İŞE ALINMASI İŞLEMİNİN İPTALİNE İLİŞKİN KURUMUN VE TALEP SAHİBİ KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN YASAL İŞLEM YAPMA HAKKI SAKLIDIR.

– KURA NOTER HUZURUNDA TALEP SAYISININ 3 KATI ORANINDA ASİL VE YEDEK OLMAK ÜZERE ÇEKİLECEKTİR.

KURA; 28.05.2015 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:13:00’de ERDEK NOTERİ HUZURUNDA ÇEKİLECEKTİR. -TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN EĞİTİM DURUMU, ÖNCELİK DURUMU GİBİ KOŞULLARI TAŞIYIP TAŞIMADIKLARINI TALEBİ VEREN KURUMA İBRAZ ETMEK ZORUNDADIRLAR. SON MÜRACAAT TARİHİ RESMİ TATİLE RASTLADIĞINDA BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR.

– KURAYA TABİ OLAN İŞGÜCÜ TALEPLERİNE ŞARTLARI UYAN VE MÜRACAATLARI KABUL EDİLENLERİN TAMAMI NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ İÇİN İŞVERENE GÖNDERİLİR.

– ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLANLARDAN, BAŞVURUDA BULUNDUKLARI SÜREKLİ YADA GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEBİNE İŞVERENCE DAVET EDİLDİKLERİ HALDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA İCABET ETMEYEN, SINAVA KATILMAYAN, İŞİ REDDEDEN VEYA KAMUDA SÜREKLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE İŞE YERLEŞENLERİN ÖNCELİK HAKKI ORTADAN KALKAR. ÖNCELİK HAKKINDAN İKİNCİ KEZ YARARLANILMAZ.

– KURAYA TABİ TALEPLERE BAŞVURAN ÖNCELİKLİLERİN TAMAMI KURA ÇEKİLMEK ÜZERE, İSİM VE ADRESLERİ İLE DURUMLARINA İLİŞKİN AÇIKLAYICI BİLGİLERLE BİRLİKTE, AYRI BİR LİSTE HALİNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNA GÖNDERİLİR.

– KURA SONUCU YAZILI/SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANANLARA YAZILI VEYA SÖZLÜ SINAVIN YERİ VE ZAMANI TALEBİ VEREN KAMU KURUM VE KURULUŞU TARAFINDAN YAZILI OLARAK BİLDİRİLECEKTİR. NOT:ERDEK BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ÇÖP TASNİF EDİCİLER MESLEĞİNDE GEÇİCİ OLARAK (5 AY 29 GÜN) ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 33 KİŞİ İŞE ALINACAKTIR. BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR ENAZ İLKÖĞRETİM MEZUNU OLMAK(ÜSTÜDE BAŞVURABİLİR), ÇÖP TOPLAMA PERSONEL EĞİTİMİ BLGESİNE SAHİP OLMAK VE KURA TARİHİNDEN 1 GÜN ÖNCESİNE KADAR (27.05.2015) ERDEK BELEDİYESİ YAZI İŞLERİNE MÜDÜRLÜĞÜNE BELGELERİNİ TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ HALDE BELGELERİ TESLİM ETMEYENLER KURA ÇEKİMİNDE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMAYACAKTIR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöp Tasnif EdicilerKurstan

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ERDEK NOTERİ28.05.201513:00 – 14:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI N.5
10800 ERDEK
BALIKESİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ERDEK

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıHASAN MUTLU
ÜnvanıİNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU
Telefon No0266 835 10 50
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı33
İş Sözleşmesi TipiBelirli Süreli (Geçici)
Çalışma ŞekliTam Süreli

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.