SON DAKİKA

Erzincan Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

Bu haber 20 Kasım 2015 - 8:48 'de eklendi.

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınac Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

PROFESÖR KADROLARI İÇİN;
Lİsans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Doktora veya Uzmanlık Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi1 (Bir) TakımProfesör kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doçentlik Belgesi, Başlıca Araştırma Eserlerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosya ile birlikte Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.
2 (İki) Adet Fotoğraf
DOÇENT KADROLARI İÇİN;
Lisans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Doktora veya Uzmanlık Belgesi Doçentlik Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi> 1 (Bir) TakımDoçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doçentlik Belgesi, Başlıca Araştırma Eserlerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ile birlikte Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.
2 (İki) Adet Fotoğraf
YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN;
Lisans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Doktora veya Uzmanlık Belgesi

2 (İki) Adet Fotoğraf

” 1 (Bir) TakımYardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların yabancı dillerini belirten dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doktora veya Uzmanlık Belgelerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ile birlikte ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir.

Not: Yardımcı Doçent adayları için 2547 sayılı Kanun un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince Üniversitemizde Yabancı Dil Sınavı yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: İlanımızın Süresi, Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür.

EĞİTİM FAKÜLTESİ
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim DalıDoçentRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Alanında Doçent Unvanı Almış Olmak ve Yaşam Stilleri Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Türkçe Eğitimi Anabilim DalıYardımcı Doçent5Çocuk Edebiyatında Eğitsel Değerler Konusunda Doktora Yapmış Olup, Türk Soylulara Türkçe Öğretimi Alanında Çalışma Yapmış Olmak.
Sınıf Eğitimi Anabilim DalıYardımcı Doçent5Başarılı Öğrencilerin Öğrenme Yaklaşımları ve Etkili Öğrenme Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Yeniçağ Tarihi Anabilim DalıYardımcı Doçent4Osmanlı Kronikleri Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Yakınçağ Tarihi Anabilim DalıYardımcı Doçent419. Yüzyıl Kent Tarihi Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
HUKUK FAKÜLTESİ
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Medeni Hukuk Anabilim DalıYardımcı Doçent5İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
K. UnvanıAdediDereceAçıklama
Sağlık Kurumları Yönetimi Anabilim DalıYardımcı Doçent5Pazarlama Teorisi ve Pazarlama Stratejisi Alanlarında Çalışma Yapmış Olmak.
Muhasebe-Finansman Anabilim DalıYardımcı Doçent3Borsa Endekslerindeki Oynaklıklar Üzerinde Çalışma Yapmış Olmak.
ÇAYIRLI MESLEK YÜKSEKOKULU
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ProgramıYardımcı Doçent5Kumarin Türevleri, Karbonik Anhidraz İzoenzimleri, Asetilkolinesteraz Enzimi ve Antioksidan Konusunda Çalışmış Olmak ve İlgili Alanda Üniversitelerde Ders Verme Deneyimine Sahip Olmak.
TIP FAKÜLTESİ
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Tıbbi Genetik Anabilim DalıProfesörTıp Fakültesi, Tıbbi Genetik Anabilim Dalında Çalışmış Olmak ve “Droglar” Üzerinde Araştırma Yapmış Olmak.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim DalıProfesörOnkolojik Yoğun Bakım Konusunda Deneyimli Olmak.
Genel Cerrahi Anabilim DalıDoçent“Hepato-Pankreato-Blier Cerrahi” Konusunda Eğitim Almış Olmak.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim DalıDoçent“Endoskopik Cerrahi” Alanında Deneyimli Olmak ve “OverRezervi” Üzerine Çalışmalar Yapmış Olmak.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim DalıYardımcı Doçent“Post-operatif Deliryum” Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim DalıYardımcı Doçent“Koroner Arter Bypass Greftleme Olguları” Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Göz Hastalıkları Anabilim DalıYardımcı Doçent“Oküler Hipertansiyon” Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim DalıYardımcı Doçent“Maksillofasiyal, El ve Rekonstrüktif Cerrahi”Alanında Çalışma Yapmış Olmak.
Aile Hekimliği Anabilim DalıYardımcı Doçent“Birinci Basamakta Kısa Görüşme Teknikleri” Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Tıbbi Biyoloji Anabilim DalıYardımcı Doçent“Karaciğer Kanserini Genetik ve Epigenetik Mekanizmaları” Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Histoloji ve Embriyoloji Anabilim DalıYardımcı Doçent“Yara İyileşmesi” Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
ÜZÜMLÜ MESLEK YÜKSEKOKULU
Anabilim DalıK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Organik Tarım ProgramıYardımcı Doçent5Toz Akarlarının Alerjik Astım ve Rinit Üzerine Olan Etkisi Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
KEMALİYE HACI ALİ AKIN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
BölümK. UnvanıAdediDereceAçıklama
Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik BölümüYardımcı Doçent5Turizm Fakültesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu veya Turizm işletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokullundan Mezun Olup, Doktorasını Yapmış Olmak veya İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden Mezun Olup Yüksek lisans veya Doktorasını Turizm, İşletme, Pazarlama veya Yönetim ve Organizasyon Alanlarından Birinde Yapmış Olmak.

Bir önceki yazımız olan Yayladağı Sulama Birliği Personel Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.