SON DAKİKA

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alacak

Bu haber 27 Nisan 2016 - 11:14 'de eklendi.

ESKİŞEHİR OSMANGAZÎ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUN 4/B ) ALIM İLANI

Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılm ESKİŞEHİR OSMANGAZÎ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUN 4/B ) ALIM İLANI

Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile-ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.

Adayların başvurularını en geç 11/05/2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar, www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Ekran Alıntısı

Lise Mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Lisans Mezunlan için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir

 • Başvuracak adaylarda yıkarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

Genel Şartlar:

 1. C. vatandaşı olmak,
 2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kaıımıunmı 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre)de hapis cezasma ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli sakınmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, İlileli iflas,ihaleye fesat karıştırma, ediınhı ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından malikimi olmamak.
 4. Askerlik Dununu itibariyle;
 5. Askerlikle ilgisi bulunmamak, .
 6. Askerlik çağma gelmemiş bulunmak.
 7. Askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 8. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saldı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • îlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak.
 • 2014 KPSS (B) grubu sınavına girmiş bulunmaları.
 • KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihinden sonra ogu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere a3uıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler;

 1. Başvuru Formu
 2. 1 Adet F oto ğraf (B aşvuru F ormuna }upıştmlacak
 3. Sağlık Beyanı
 4. Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı
 5. Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi
 6. 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
 7. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 8. SGK Hizmet Dökümü
 9. Çalışma Belgesi

 

Bir önceki yazımız olan Hakkari Üniversitesi 2 İç Denetçi Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.