Eskişehir Valiliği SYDV Personel Alım İlanı

Eskişehir Valiliği SYDV Personel Alım İlanı
Yayınlama: 14.10.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:33
572
A+
A-

ESKİŞEHİR İLİ MAHMUDİYE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI
Son Başvuru :16.10.2015

İl
ESKİŞEHİR
İlçe
MAHMUDİYE
Alınacak Sayı
1

Çalışma Şekli
BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan
BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama
– MEB o

ESKİŞEHİR İLİ MAHMUDİYE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMISon Başvuru :16.10.2015
İlESKİŞEHİRİlçeMAHMUDİYEAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama– MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– Diğer Özel Şartlar: 1) Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin herhangi birinden mezun olmuş olmak, 2) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3) Başvuru için adayların ilan tarihi itibariyle son 1 yıl içerisinde Mahmudiye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları, 4) MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek, 5) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, ( Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebidir.) 6) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin; İnceleme, Araştırma, Haberleşme, Sekretarya, Ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, 7) Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, 8) Büro Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda Mülakat Komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak, 9) Büro Görevlisi alımında bayan adaylar tercih edilecektir. 10) İşe alınan personel 2 (İki) ay deneme süresine tabii olacaktır. 11) Mütevelli Heyeti’nce karar alınması halinde mülakatı kazanan adayın Mahmudiye de ikameti zorunludur.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.