Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 22.11.2022
Düzenleme: 22.11.2022 15:06
99
A+
A-

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve atanma kriterleri yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

1– Doçent kadrosuna başvuracak adayların; Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesini, 1 (bir) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, Üniversitemiz Akademik Yükseltme Puan Tablosu (Detaylı), yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takımı elektronik (Flash Bellek) ortamda, 1 takımı ise basılı olmak üzere toplam 5 takım dosya ile birlikte şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca, kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

2- Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; Dilekçeleri ekinde özgeçmişi, doktora belgesi, yabancı dil belgesi, 1 (bir) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, Üniversitemiz Akademik Yükseltme Puan Tablosu (Detaylı), yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takımı elektronik (Flash Bellek) ortamda, 1 takımı ise basılı olmak üzere toplam 5 takım dosya ile birlikte şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca, kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

GENEL AÇIKLAMALAR
1
. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
2. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşımaları gerekmektedir.
3. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve ataması yapılmış olanlar ise iptal edilecektir.
4. İdare gerekli gördüğü takdirde “İlanın” her aşamasını iptal etme hakkına sahiptir.

Başvuru Yeri:
Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. 
Başvurular, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır. (Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve posta ile yapılan başvurular zamanında gelmediği takdirde dikkate alınmayacaktır.)

NOT: Başvuru Formu Üniversitemiz Web sayfasından alınacaktır. (http://www.gibtu.edu.tr)

 

İlan No:BirimiBölümüABDUnvanıDer.AdetAçıklama
2022/10Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriFizyolojiDoçent11Doçentliğini ilgili alanda almış olmak
2022/11Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriBiyoistatistikDoçent11Doçentliğini Biyoistatistik veya İstatistik alanlarında almış olmak
2022/12Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriAcil TıpDoçent31Doçentliğini ilgili alanda almış olmak
2022/13Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGenel CerrahiDr. Öğr. Üyesi31Uzmanlığını ilgili alanda yapmış olmak
2022/14Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriAnatomiDr. Öğr. Üyesi51İlgili alanda doktora yapmış olmak
2022/15Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGöz HastalıklarıDr. Öğr. Üyesi41Uzmanlığını ilgili alanda yapmış olmak
2022/16Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriFizyolojiDr. Öğr. Üyesi41İlgili alanda doktora yapmış olmak
2022/17Sağlık Bilimleri FakültesiFizyoterapi ve RehabilitasyonFizyoterapi ve RehabilitasyonDr. Öğretim Üyesi51Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında doktora yapmış olmak.
2022/18Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelikHemşirelikDr. Öğr. Üyesi31İç hastalıkları hemşireliği alanında doktora yapmış olmak
2022/19Sağlık Bilimleri FakültesiEbelikEbelikDr. Öğr. Üyesi41Ebelik alanında doktora yapmış olmak

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.