Gaziantep Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Gaziantep Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 28.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
392
A+
A-

İLAN

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapıl İLAN

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır.

1-İlan edilen Profesör kadrosuna başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 7 (yedi) nüsha dosya veya elektronik ortamda hazırlanmış (7 adet Flash bellek) ile birlikte Rektörlüğe teslim etmeleri gerekmektedir.

2-Yardımcı Doçent adayları başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş ve diplomalarını ekleyerek ilgili dekanlığa başvuru yapmaları; Ayrıca hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 5 (beş) nüsha dosyayı veya elektronik ortamda hazırlanmış (5 adet) Flash bellek ise ilgili fakülte dekanlığına, yapılacak yabancı dil sınavında başarılı olunması halinde teslim etmeleri gerekmektedir.

3-Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar Üniversitemiz Rektörlüğünce oluşturulacak jüri tarafından, ilgili programa ilişkin eğitim dilinde 20 dakikalık ders verebilme sınavına katılmaları gerekmektedir.

4-Adayların, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununun 23.ve 26. maddelerinde belirtilen asgari Koşulların yanında Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde belirtilen koşulları sağlamaları gerekmektedir.

5-Tüm adayların Üniversitemiz Senatosu tarafından Öğretim Üyeleri (Profesör, Yardımcı Doçent) kadroları için belirlenen şartları sağlamaları gerekmektedir.Bu şartlar Üniversitemizin web sitesi, www.gantep.edu.tr/kriterler sayfasında görülebilir veya Personel Dairesi Başkanlığından sağlanabilir.

Tüm Akademik İlanlar İçin Tıklayın

FAKÜLTESİBÖLÜMÜANABİLİM DALIUNVANIADETİAÇIKLAMA
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriKardiyolojiProfesör1
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriKlinikBakteriyoloji ve

Enfeksiyon

Hastalıkları

Profesör1
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriFiziksel Tıp ve RehabilitasyonProfesör1
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör1Erişkin Endokrin Uzmanı olmak.

 

Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriGöğüs CerrahisiProfesör1
MühendislikFakültesiFizikMühendisliğiNükleer FizikProfesör1
MühendislikFakültesiFizikMühendisliğiAtom ve Molekül FiziğiProfesör1
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerOrtodontiYrd.Doç1

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.