SON DAKİKA

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacak

Bu haber 09 Aralık 2016 - 13:57 'de eklendi.

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır. T.C.
HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.

ÜNVANIKADRO
DERECE
ADET
İÇ DENETÇİO
3
1
İÇ DENETÇİ51

 

  • GENEL ŞARTLAR:
  •  657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  • ÖZEL ŞARTLAR:

a) Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak. II-BAŞVURU ŞEKLİ:
Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

EN GÜNCEL HABERLER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

BAŞVURU TARİHLERİ:
İLK BAŞVURU TARİHİ: 09.12.2016 SON BAŞVURU TARİHİ: 23.12 2016

  • BAŞ VURULARIN IN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.hakkari.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

  •  Nüfus Kimlik Fotokopisi
  •  Özgeçmiş
  •  Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iadeedilecektir.)
  •  Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.
  •  Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iadeedilecektir.)
  • 2 adet Fotoğraf.

EN GÜNCEL HABERLER İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

Adres: Hakkari Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /MERKEZ/HAKKARİ

Bir önceki yazımız olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) AB Memur Alımı Yapacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.