SON DAKİKA

Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alacağını Duyurdu

Bu haber 23 Eylül 2016 - 8:44 'de eklendi.

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web ad Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

TÜM MEMURHABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

S. NOUNVANDERFAKÜLTE/REKTÖRLÜK/ MYO/ YOBÖLÜMANABİLİM/ ANASANAT DALIAÇIKLAMA
1PROF.1MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİKİMYA MÜHENDİSLİĞİKimya Mühendisliği bilim alanında doçent ünvanı almış olmak ve patlayıcı maddeler ve toksikolojik analizler konularında çalışmalar yapmış olmak.
2PROF.1TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARIGastroenteroloji uzmanı olmak.
3PROF.1TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİGÖĞÜS HASTALIKLARITürkiye’deki akciğer kanseri konusunda çalışmaları olmak.
4PROF.1TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYONAlgoloji konusunda çalışmaları olmak.
5YRD. DOÇ.3TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJinekolojik endoskopik işlemler ve jinekolojik onkoloji konularında çalışmaları olmak.
6YRD. DOÇ.1TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİBrusella konusunda çalışmaları olmak.
7YRD. DOÇ.5TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİİÇ HASTALIKLARIGastroenteroloji yandal uzmanı olmak ve gastrointestinal kanamalar ve gastrointestinal polipler konularında çalışmaları olmak.
8YRD. DOÇ.3TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİKULAK, BURUN, BOĞAZ HASTALIKLARISes ve otoskleroz konusunda çalışmaları olmak.
9YRD. DOÇ.3İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİHADİSSünnet-Medeniyet İlişkisi konusunda çalışmış olmak.
10YRD. DOÇ.3İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİİSLAM MEZHEPLERİ TARİHİŞiilik konusunda çalışmış olmak.
11YRD. DOÇ.4İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİÇalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bilim dalında doktora yapmış olmak, istihdam, düzgün iş ve eğitim-istihdam ilişkisi konularında çalışmaları bulunmak.
12YRD. DOÇ.3SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUMÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİKSOSYAL GÜVENLİKİlgili Fakültelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü lisans mezunu olmak ve Döviz Kuru Oynaklığının Türkiye’nin Dış Ticaretine Etkileri konusunda doktora yapmış olmak.
13YRD. DOÇ.5BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR Y.O.SPOR YÖNETİCİLİĞİSPOR YÖNETİCİLİĞİİlgili birimlerin Spor Yöneticiliği bölümünden lisans mezun olmak ve Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
14YRD. DOÇ.5ALACA AVNİ ÇELİK MYOVETERİNERLİKLABORANT VE VETERİNER, SAĞLIKVeteriner Fakültesi Biyokimya ABD’da doktora yapmış olmak, koyunlarda leptin hormonu, lipit profili ve ratlarda boraksın oksidan-antioksidan, inflamasyon etkisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
15YRD. DOÇ.3ALACA AVNİ ÇELİK MYOVETERİNERLİKLABORANT VE VETERİNER, SAĞLIKVeteriner Fakültesi Fizyoloji ABD’da doktora yapmış olmak, koyunlarda florozisin mineral ve hormonlara etkisi ve ratlarda sildenafil sitratın yara iyileşmesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyet Üniversitesi 18 Öğretim Görevlisi Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.