İbrahim Çeçen Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı

İbrahim Çeçen Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı
Yayınlama: 03.07.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:11
382
A+
A-

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL İLANI (DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web s Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL İLANI (DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

birimiANABILIM DALIUNVANIAD.DRC.BAŞVURU KOŞULU
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiSiyaset ve Sosyal Bilimler ABDDoçent11İlgili alanda doçentlik unvanı almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİktisat Politikası ABDYrd. Doç. Dr.15Eğitim ile ekonomik büyüme arasındaki ilişkiler üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiMuhasebe ve Finansman ABDYrd. Doç. Dr.14Liman işletmelerinde maliyetleme üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Eğitim FakültesiOkul Öncesi Eğitimi ABDYrd. Doç. Dr.15Okul öncesi öğrencilerinin matematiksel becerilerini geliştirmede öğretmenlerin etkileri üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Eğitim FakültesiSosyal Bilgiler Eğitimi ABDYrd. Doç. Dr..14Ağrı ilinde idari ve siyasi hayat üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Eğitim FakültesiSosyal Bilgiler Eğitimi ABDYrd. Doç. Dr.15Sosyal Girişimcilik ve Küresel Vatandaşlık Eğitimi üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Eğitim FakültesiBilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi ABDYrd. Doç. Dr.23İlgili alanda doktora çalışmaları yapmış olmak.
Fen Edebiyat FakültesiGenel Sosyoloji ve Metodoloji ABDYrd. Doç. Dr.13Ağrı ilindeki göçlerin göç kuramlarına göre incelenmesi üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat FakültesiTürk Halk Edebiyatı ABDYrd. Doç. Dr.13İlgili alanda doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat FakültesiEski Türk Edebiyatı ABDYrd. Doç. Dr.13İlgili alanda doktora çalışması yapmış olmak.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.