İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Yayınlama: 10.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:27
562
A+
A-

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlanmış olmak koşuluyla Öğretim Üyeleri alınacaktır.

İlanımız Üniversitemiz web sayfasının (www.inonu.edu.tr) duyurular kısmında mevcuttur.

İlan başvuru tarihi: 11.09.2015 İlan olunur. 28.09.2015

MÜRACAATLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

PROFESÖRLER :

1-Profesör kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına: doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek altı takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.

2-2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar dilekçelerinde yayınlarından birini Başlıca Araştırma Eseri olarak göstereceklerdir.

DOÇENTLER :

1-Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına; doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek dört takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.

2-2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

NOT :

1-Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

2-Adaylar sadece bir Anabilim Dalına müracaat edebilirler.

3-Tıp Fakültesi için başvuracak adayların ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmeleri şarttır.

İlan şartlarımızı taşıyan adayların 11.09.2015 – 28.09.2015 tarihlerinde; Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adayların Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına bizzat başvurmaları gerekmektedir.

UNVANIDER.BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIAÇIKLAMA
PROFESÖR1TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİTIBBİ PATOLOJİ
DOÇENT1TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİGÖZ HASTALIKLARIÇocuk oftalmaloji ve şaşılık kanusunda deneyimli olmak.
DOÇENT1TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİÜROLOJİ
DOÇENT1GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİGRAFİK TASARIMI
PROFESÖR1İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİKTİSATİKTİSAT POLİTİKASIBio ekonomi ve iktisadi krizler alanında çalışmaları olmak.
DOÇENT1İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİKYabancı dil ile eğitim verilen bölümler için öngörülen yabancı dil şartını sağlamak.
PROFESÖR1MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİKİMYA MÜHENDİSLİĞİTEMEL İŞLEMLER VE TERMODİNAMİKIsı ve kütle transferi konusunda çalışmaları olmak.
PROFESÖR1MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİMEKANİKKompozit malzemeler ve mekaniği üzerine çalışmaları olmak.
DOÇENT1BATTALGAZİ MESLEK YÜKSEKOKULUBİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİMTIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER
DOÇENT1ZİRAAT FAKÜLTESİBAHÇE BİTLİLERİMeyve ağaçlarında doku kültürü alanında çalışmalar yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.