Instagram’da ‘Tek Tık’

Instagram’da ‘Tek Tık’
Yayınlama: 03.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
452
A+
A-

Dünya Genelinde Milyonlarca kullanıcısı olan ve her giden gün kullanıcı sayısını arttıran ve her geçen gün yenilikler yapan Fotoğraf paylaşım platformu Instagram, fotoğraf üzerinde yapılan ‘tek tıklama’ya yeni bir özellik ekledi. Artık beğendiğiniz fotoğr Dünya Genelinde Milyonlarca kullanıcısı olan ve her giden gün kullanıcı sayısını arttıran ve her geçen gün yenilikler yapan Fotoğraf paylaşım platformu Instagram, fotoğraf üzerinde yapılan ‘tek tıklama’ya yeni bir özellik ekledi. Artık beğendiğiniz fotoğrafların üzerine tek tık yaparak arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Milyonlarca kullanıcısı bulunan fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, direkt mesaj özelliğini geliştirdi. Artık çift tıklayarak beğendiğiniz fotoğrafları tek tıklayarak listenizdeki arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

‘Tek tık’ kolaylık sağlayacak

Henüz Türkiye’de kullanıma açılmayan özellik, çok yakında tüm dünyanın kullanımına sunulacak. Direkt mesaj özelliğiyle birbiriyle yazışabilen kullanıcılar, artık beğendikleri fotoğrafı çok daha rahat bir şekilde arkadaşlarıyla da paylaşabilecek. Böylelikle fotoğrafı arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen kullanıcılar artık fotoğrafın altına yorum yaparak arkadaşlarını etiketlemek yerine ‘tek tık’ yaparak dilediği fotoğrafı istediğine gönderebilecek.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.