iOS 8.4.1’in Güncellemesi Yayınlandı

iOS 8.4.1’in Güncellemesi Yayınlandı
Yayınlama: 15.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:17
326
A+
A-

Önemli bir güncelleme olan iOS 8.4 Apple Music desteğiyle Haziran sonunda yayınlanmıştı, bu büyük çaplı güncellemenin ardından gelen ilk minor sürümde hata düzeltmeleri var.

Apple mobil işletim sisteminin yeni versiyonunu uyumlu cihazlar için kullanıma Önemli bir güncelleme olan iOS 8.4 Apple Music desteğiyle Haziran sonunda yayınlanmıştı, bu büyük çaplı güncellemenin ardından gelen ilk minor sürümde hata düzeltmeleri var.

Apple mobil işletim sisteminin yeni versiyonunu uyumlu cihazlar için kullanıma sundu. iOS 8.4.1 desteklenen iPhone ve iPad modellerine yüklenebiliyor. Önemli bir güncelleme olan iOS 8.4 Apple Music desteğiyle Haziran sonunda yayınlanmıştı, bu büyük çaplı güncellemenin ardından gelen ilk minor sürümde hata düzeltmeleri var. Tüm geliştirme ve iyileştirmelerde Apple Music üzerine odaklanılmış.

iCloud Music Library’den çalışılırken ortaya çıkan sorunlar çözülmüş. Çevrimdışı modda artık eklenen müzikler gizlenebiliyor. Mevcut durumda hiçbir yürütme listesi oluşturulmamışsa parçalar yeni bir liste oluşturularak buraya kolayca dahil edilebiliyor. Bu özelliklerin şüphesiz ilk günden bu yana bulunması gerekiyordu.

 

Güncelleme ile “Connect” bölümünde yaşanan sorunların giderildiği belirtiliyor. Beats 1 radyo istasyonunda dinlenilen parçaları “Love” butonu ile beğenebileceksiniz.

 

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.