iPhone 6S’in Ön Yüzü

iPhone 6S’in Ön Yüzü
Yayınlama: 02.09.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:26
356
A+
A-

Apple’nin üretimini yaptığı ve merakla beklenen Iphone 6S’in ön yüzü görüntülendi. Telefonun tanıtımının 9 Eylül akşamı yapılması bekleniyor. Telefonun ön panelinde sadece devre bölümünde Force Touch’a ait bulgular var. Geçtiğimiz günlerde 6S’in yurt dışı Apple’nin üretimini yaptığı ve merakla beklenen Iphone 6S’in ön yüzü görüntülendi. Telefonun tanıtımının 9 Eylül akşamı yapılması bekleniyor. Telefonun ön panelinde sadece devre bölümünde Force Touch’a ait bulgular var. Geçtiğimiz günlerde 6S’in yurt dışında ki fiyatlarıda belli olmuştu. 

Teknoloji devinin amirallerinden olan ve 9 eylül akşamı tanıtılması beklenen iPhone 6s ön panelinde sadece devre bölümünde Force Touch’a ait bulgular yer alıyor.

Peki nedir Force Touch? Force Touch’ı dokunma gücüne yani parmağımızla ekrana yaptığımız baskının şiddetine göre farklı eylem seçenekleri uygulayabilme özelliği olarak açıklayabiliriz.

iPHONE 6S NASIL OLACAK?

Son model iPhone ve iPad’lerde kullanılan Apple A8 işlemciye göre çok daha hızlı bir yapıda olan Apple A9 işlemciyle gelmesi beklenen iPhone 6S, 2 GB RAM kullanıyor ve 12 megapiksel kamerasıyla 4K video kaydı yapabiliyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus formatında Apple’ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ı beraber tanıtması bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.