İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı
Yayınlama: 27.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
333
A+
A-

İSTANBUL ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın
(6 MAYIS 2015 VE İZLEYEN GÜNLER)
Bankamızın İstanbul’daki Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevli İSTANBUL ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın
(6 MAYIS 2015 VE İZLEYEN GÜNLER)
Bankamızın İstanbul’daki Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.
Yazılı sınav 6 Mayıs 2015 Çarşamba ve izleyen günlerde yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda görev teklifi yapılacaktır.
İşe Alım Süreci
Özel Güvenlik Görevlisi alım süreci
 Başvuru
 Yazılı sınav
 Mülakat
 Belge hazırlama
aşamalarından oluşmaktadır.
Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.
Başvuru
Sınava başvurular 28 Nisan 2015 Salı günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.
İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.
Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.
Sınav Sınav Yeri
Sınav İstanbul’da gerçekleştirilecektir.
Sınav Tarihi
Sınav 6 Mayıs 2015 Çarşamba ve izleyen günlerde yapılacaktır.
Sınav Davetleri
Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 30 Nisan 2015 tarihinde saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.

Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.
Belge Hazırlama
Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.
Başvuru Koşulları
 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 6 Mayıs 1987 ve sonrasında doğmuş olmak.
 Askerlik görevini tamamlamış olmak.
 Geçerlilik süresi 6 Mayıs 2016 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak.
 Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
 En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.
 Boyu en az 175 cm. olmak.
 Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

Başvuru Kılavuzu için Tıklayın

Tüm İlanlar İçin Tıklayın

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.