SON DAKİKA

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü 158 Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi Başvurusu

Bu haber 27 Mart 2017 - 16:45 'de eklendi.

Aile Bakanlığı (ASDEP) Alımları devam etmektedir. Son yapılan ilanda Danışma Yönlendirme Elemanı ASDEP elemanı olarak 158 alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar KPSS 2015 ve 2016 Yılları 60 puan olan adaylar başvuru bilecekler.

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerimize görevlendirilmek üzere 158 Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi alımı yapılacaktır. Hizmet alımı yöntemi ile yapılacak alımlar için, “başvuru şartlarını taşıyan adaylar” 27 Mart-21 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne istenilen evraklarla birlikte “şahsen” başvuru yapacaklardır.

İSTENİLEN EVRAKLAR;
*Online Ön Başvuru Formu (Bu formu doldurmak için lütfen tıklayınız)
*Başvuru Formu (Bu formun internet üzerinden indirilerek bilgisayarda doldurulması, çıktısının alınması ve resimli olması gerekmektedir.)
*Özgeçmiş (Lütfen doldurmak için tıklayınız)
*Diploma fotokopisi,
*2015 veya 2016 (veya açıklanmışsa 2017) yılı KPSS-P3 Puanı sonuç belgesi
 
BAŞVURU ŞARTLARI:
1- Türk Vatandaşı olmak,
2- Kamu Haklarından mahrum bulunmamak,
3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
4- Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hakkında soruşturma veya kovuşturma olmamak,
5- Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgili bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış, yahut en az 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak,
6- Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin Milli Güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmamak,
7- Ülkenin her yerinde görev yapmasına, her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etme engeli bulunmamak,
8- Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak,
9- ÖSYM tarafından 2015-2016 (Lisans) yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS), KPSS-P3 puan türünden en az 60 (altmış) puan almak (Başvuru tarihlerinde 2017 KPSS-P3 sınav sonuçları açıklanması halinde bu başvurular da kabul edilir).
10- Başvuruda bulunan adayların İl Müdürlüğünce tercihen bay ve bayan olmak üzere kendi kategorilerinde en yüksek puana gore yukarıdan aşağı sıralanması neticesinde, alınacak Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi sayısının 5 (beş) katı aday içerisinden yapılan mülakat/değerlendirme sonucunda asil listeye girmiş olan, (Yapılan değerlendirme sonucunda sınavı kazanıp asil listeye girmiş olan personelin işe başlamaması, işten çıkması vs. durumları göz önünde bulundurularak, idareye verilen yetki sayısının %50’si kadar yedek liste belirlenir.)
 
BAŞVURU VE BİLGİ ALMA:
İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
Telefon           : 0212 511 42 75 (Dahili:2125)
E-Posta          : asdep@istanbulaile.gov.tr (Sorularınızı e-posta yoluyla gönderiniz. Telefonla sorulan sorulara cevap verilmeyecektir.)
Adres             : Alemdar Mah.Prof.Dr. Kazım İsmail Gürkan Cad. No:10 Cağaloğlu-Fatih/İSTANBUL

Bir önceki yazımız olan Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.