İstanbul Atlas Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İstanbul Atlas Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 29.11.2022
92
A+
A-
Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na şahsen/posta yolu ile yapılabilir.

Postadaki gecikmeler, eksik belge ile yapılan veya süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

* İngilizce Programlara başvuru yapacak adayların, Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik kapsamında belirlenen yabancı dil (İngilizce) yeterliliğini sağlamaları gerekmektedir.

İlan Başlama Tarihi : 29.11.2022
İlan Bitiş Tarihi : 13.12.2022
Başvuru Yeri : Hamidiye Mah., Anadolu Cad., No:40/2 Kağıthane/İSTANBUL / 444 34 39

 

S/NFAKÜLTE / BİRİMBÖLÜM / PROGRAMANABİLİM DALI /
BİLİMDALI
KADRO UNVANIKADRO SAYISIUZMANLIK ALANI / ARANILAN ŞARTLAR
1Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)*Klinik BilimlerAğız Diş ve Çene CerrahisiDr. Öğr. Üyesi1Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktora ya da uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak.
2Tıp FakültesiTemel Tıp BilimleriTıbbi MikrobiyolojiDoç. Dr.1Tıp Fakültesi mezunu olmak, Tıbbi Mikrobiyoloji alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak ve Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalında
Doçentlik unvanına sahip olmak.
3Tıp FakültesiCerrahi Tıp BilimleriTıbbi PatolojiDoç. Dr.1Tıp Fakültesi mezunu olmak, Tıbbi Patoloji alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış olmak ve Tıbbi Patoloji Anabilim Dalında Doçentlik unvanına sahip olmak.
4Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoç. Dr.1Tıp Fakültesi mezunu olmak, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları Bilim Dalında Doçentlik unvanına sahip olmak.
5Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiEndüstri Mühendisliği (İngilizce)*Prof. Dr.1Endüstri Mühendisliği alanında Doçentlik unvanına sahip olmak.

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:
 Başvuru Dilekçesi
 Başvuru Formu
 YÖK Formatında Özgeçmiş
 Diploma Fotokopileri
Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi (Doçent adaylar için),
 Yurt dışından alınan diploma var ise, Üniversitelerarası Kurulca onaylanan Denklik Belgesi
 Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 Fotoğraf (2 Adet)
 Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını Kapsayan, Profesör İçin: 6 (Altı) takım dosya (1’i matbu 5’i CD), Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi İçin: 4 (Dört) takım dosya (1’i matbu 3’ü CD)
 Akademik Unvana Atanma Yazıları Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi Atama Yazıları (Varsa)
 Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi KPDS/YDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge (Varsa)
 Vukuatlı Nüfus Kaydı ve Adli Sicil Kaydı (e-Devletten alınabilir)

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.