İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

İstanbul Aydın Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Doçentliğini Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi alanlarının birinden almış, Profesör, Doçent, Doktor, Öğretim Üyesi Alım İlanı. Son başvuru tarihi 1 nisan 2021.

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı
Yayınlama: 18.03.2021
Düzenleme: 16.07.2022 19:04
732
A+
A-

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik’in ilgili maddeleri ve 4857 sayılı iş Kanunu hükümlerine göre tam zamanlı Öğretim Üyesi alınacaktır. Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER:

Müracaat edecekleri kadroyu belirtir

– Dilekçe

– Nüfus cüzdanı örneği

– YÖK formatında özgeçmiş

– 2 adet fotoğraf

– Öğrenim Durumunu belirtir Diploma (Onaylı, yurt dışından alınan diplomalar için Denklik Belgesi)

– Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar Dilekçe ve özgeçmiş ekinde Doçentlik Belgesi ve bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 6 (altı ) takım yayın dosyaları ile birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Dr. Öğr. Üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar ise ilgili Fakülte Dekanlıklarına 4 (dört) takım dosya ile birlikte şahsen veya posta aracılığı ile müracaat edeceklerdir.

– Postadaki gecikmeler ve eksik yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

– Başvurular ilanın yayım tarihi itibariyle Onbeş (15) gündür.

İlgililere duyurulur.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.