SON DAKİKA

İstanbul Lisans Mezunu SYDV Personel Alım İlanı

Bu haber 29 Temmuz 2015 - 11:27 'de eklendi.

BİR ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELE GÖREVLİSİ
Son Başvuru : 05.08.2015

İl
İSTANBUL
İlçe
ADALAR
Alınacak Sayı
1

Çalışma Şekli
BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Ofis Programlarını(World,Excel,Pover Po

BİR ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELE GÖREVLİSİSon Başvuru : 05.08.2015
İlİSTANBULİlçeADALARAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Ofis Programlarını(World,Excel,Pover Point vs.),internet uygulamalarını etkin olarak kullanabilme ve Bilgisayar Programcılığı sertifikası bulunması.- Üniversitelerin 4 yıllık Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık,Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, İktisat,İşletme bölümlerinden mezun olmak.

– Enaz B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak.

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

– Üniversitelerin 4 yıllık Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık,Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, İktisat,İşletme bölümlerinden mezun olmak.

-Aday Vakfın bulunduğu İlçe sınırları içersinde son iki yıldır ikamet ediyor olmalı ve İlçe sınırları içersinde ikamet ettiğini nüfus müdürlüğünden alacağı adres bilgileri raporu ile belgelemek.

-Ofis Programlarını(World,Excel,Pover Point vs.),internet uygulamalarını etkin olarak kullanabilme ve Bilgisayar Programcılığı sertifikası bulunması.

-Enaz B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak.

-ÖSYM tarafından Lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınav Türü KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almak.

-18 yaşını bitirmiş 35 yaşını doldurmamış olmak. -Askerlik görevini yapmış olmak.

-T.C. vatandaşı olmak. -Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. -Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile;kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına yada affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar,Anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet,irtikap,rüşvet, hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma,hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma,edimin ifasına fesat karıştırma,suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

-Görevini yapmasına engel olabilecek süreklilik arz eden fiziksel ve ruhsal hastalık yada sakatlık ile özrü bulunmamak.

-Mülakata,özel şartlara ilişkin kanıtlayıcı belgeleri teslim eden adaylar arasından KPSSP3’ten en yüksek puanı alan açık kadro sayısının 5(Beş) katı kadar aday çağrılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ceza ve Tevkifevleri 1534 İnfaz ve Koruma Memuru Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.