SON DAKİKA

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Bu haber 13 Haziran 2016 - 16:57 'de eklendi.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Tıp, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Siyasal Bilgiler, Eğitim Bilimleri, Edebiyat Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Tıp, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Siyasal Bilgiler, Eğitim Bilimleri, Edebiyat Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri ( Profesör) alınacaktır.

4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesör kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartları haiz adaylann başvuracakları Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre- konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Altı (6) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD’leri teslim etmeleri gerekmektedir.

FakülteBölümAnabilim DalıUnvanıDrc.AdetNitelik
TıpDahili Tıp Bilimleriİç HastalıklarıProfesör11Tıbbi onkoloji yan dal uzmanı olmak.
TıpDahili Tıp BilimleriNörolojiProfesör11Klinik nörofizyoloji yan dal uzmanı olmak.
TıpDahili Tıp BilimleriAile HekimliğiProfesör11Diabet ve obezite konusunda deneyim ve çalışmaları olmak.
TıpCerrahi Tıp BilimleriKadın Hastalıkları ve DoğumProfesör11Jinekolojik onkoloji cerrahisi yan dal uzmanı olmak.
EdebiyatTarihYakınçağ TarihiProfesör11Yakınçağ tarihi bilim alanında doçent unvanı almış olmak. 19. yüzyıl askeri bürokrasisi konusunda çalışmaları olmak.
Eğitim

Bilimleri

Eğitim BilimleriRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkProfesör11Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bilim alanında doçent unvanı almış olmak.
Mühendislik ve Doğa BilimleriMoleküler Biyoloji ve GenetikMoleküler BiyolojiProfesör11Gen ekspresyonu ve kanser konusunda çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Siyasal BilgilerUluslararası

İlişkiler

Uluslararası İlişkilerProfesör11Uluslararası ilişkiler bilim alanında doçent unvanı almış olmak. Uluslararası hukuk ve insan hakları konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.


Müracaat süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür.

  • Başvurular Rektörlüğe şahsen yapılacaktır.
  • Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
  • Adaylar, müracaatla ilgili her türlü bilgiyi Rektörlüğümüzden sağlayabilirler.

Başvuru adresi:

Profesör ve Doçent Kadroları İçin :

Dumlupınar Mah. D-100 Karayolu No:98 Kadıköy/İSTANBUL Tel: 0 216 280 33 33

  • İlan 12.06.2016 tarihli Posta Gazetesi ile 12.06.2016 tarihli ve 29740 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup son başvuru tarihi 27.06.2016 tarihi mesai bitimidir.

Bir önceki yazımız olan Denizcilik Sektörü'nde 40 Bin Kişiye İş İmkanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.