İstanbul Sağlık Ve Sosyal Bilimler MYO Öğretim Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Sağlık Ve Sosyal Bilimler MYO Öğretim Görevlisi Alım İlanı
Yayınlama: 01.12.2022
105
A+
A-

Meslek Yüksekokulumuzun aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31.ve 33. maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği” nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlileri alınacaktır.

İlanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli belgelere, bilgilere ve sonuçlara Meslek Yüksekokulumuzun web sayfası www.issb.edu.tr den ulaşılabilir.
Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde Müdürlüğümüz İstanbul Yerleşkesi (Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. No: 2 Ahırkapı Feneri Yanı Fatih/İSTANBUL) İnsan Kaynakları Birimine şahsen veya kargo yoluyla yapılacaktır.

YÜKSEKOKULPROGRAMARANILAN ŞARTLARKADRO SAYISIKADRO UNVANI
İstanbul Sağlık ve
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Ağız ve Diş SağlığıDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak ve uzmanlığını tamamlamış olmak. 1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Ameliyathane HizmetleriHemşirelik lisans mezunu olmak, alanında
tezli yüksek lisans yapmış olmak ve belgelendirmek kaydıyla Cerrahi Hemşireliği alanında en az iki (2) yıl deneyim sahibi olmak.
1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
AnesteziHemşirelik lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. 2 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Aşçılık*

Gastronomi veya Gastronomi ve Mutfak Sanatları lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya lisans eğitimi sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en az beş (5) yıl deneyim sahibi olmak.

1

Öğr. Gör.

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu FizyoterapiFizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. 1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Grafik TasarımıGrafik Tasarımı lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans eğitimi sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en
az 2 (iki) yıl deneyime sahip olmak.
1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mimari RestorasyonMimarlık lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans eğitimi
sonrası belgelendirmek kaydıyla Restorasyon
alanında en az 2 (iki) yıl deneyime sahip olmak.
2 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu OptisyenlikTezli yüksek lisans mezunu olmak, lisans eğitimi sonrası belgelendirmek kaydıyla Optisyenlik alanında en az 5 (beş) yıl deneyime sahip olmak. 1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek
Yüksekokulu
OptisyenlikTıp Fakültesi mezunu olmak ve uzmanlığını Göz Hastalıkları alanında tamamlamış olmak. 1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Saç Bakımı ve
Güzellik Hizmetleri
Lisans mezunu olmak, lisans eğitimi sonrası
belgelendirmek kaydıyla alanında en az 5 (beş) yıl deneyime sahip olmak.
1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek YüksekokuluTıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSağlık Yönetimi lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans eğitimi sonrası belgelendirmek kaydıyla alanında en
az 2 (iki) yıl deneyime sahip olmak.
1 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek
Yüksekokulu
Tıbbi Görüntüleme
Teknikleri
Tıp Fakültesi mezunu olmak ve uzmanlığını Radyoloji alanında tamamlamış olmak. 2 Öğr. Gör.
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek
Yüksekokulu
Tıbbi Laboratuvar TeknikleriTıp Fakültesi mezunu olmak ve uzmanlığını Mikrobiyoloji alanında tamamlamış olmak. 1 Öğr. Gör.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER
►        Başvuru Dilekçesi (Başvuru Dilekçesinde Başvurulan Bölüm Adı, Başvurulan Kadro Unvanı, Başvuran Adayın İletişim ve Adres Bilgisi ile Başvuruda Teslim Ettiği Evraklarının Listesinin Belirtilmesi Gerekmektedir.)
►        Nüfus Cüzdanı Örneği (Ön ve Arka Yüzünden Okunaklı Halde Olacak.)
►        YÖK formatlı güncel Özgeçmiş
►        Ayrıntılı Özgeçmiş
►        Lisans mezuniyet belgesi örneği (onaylı)
►        Tezli Yüksek Lisans mezuniyet belgesi örneği (onaylı)
►        *Yüksek lisans eğitimini gösterir diploma veya transkriptinde, programın tezli olduğu belirtilmemişse, ilgili kadroya başvuru yapacak adayların diğer evraklarına ek olarak, öğrenim görülen üniversitesinden tezli yüksek lisans yaptıklarını gösterir resmi (onaylı) bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir.
►        Lisans ve Yüksek Lisans transkript belgesi (onaylı)
►        ALES Sonuç Belgesi
►        Adli sicil kaydını gösterir belge (e-Devlet)
►        SGK Tescil ve Dökümü / İşyeri Unvan Listesi (e-Devlet)
►        Onaylı Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getirecektir.)
•          Erkek adayların askerlik durumlarına ilişkin belge
•          İki (2) adet fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş)
•          Çalışma belgesi veya ders verme deneyimine ilişkin hizmet belgesi
•          Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. İlan edilen tarihlerde başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak Başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmelerden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
*Muafiyet:

MADDE 14 – (Değişik: RG-14/3/2016-29653)
(1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
* İlanımızda yer alan Aşçılık Programı ve Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı için yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanlarda merkezi sınav şartı aranmaz.
Ön Değerlendirme ve Giriş Sınav sonuçları http://www.issb.edu.tr adresinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Adresi
İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Birimi, Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. No: 2 Ahırkapı Feneri Yanı Fatih/İSTANBUL adresine gönderilecektir.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.