Jandarma Genel Komutanlığı 190 İşçi Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 190 İşçi Alımı
Yayınlama: 07.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
448
A+
A-

7 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan Jandarma Lojistik Komutanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı İle 190 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 16 Nisan 2015

Jandarma Genel Komutanlığı kamu işçisi alımı için yayınlanan 7 Nisan 2015 tarihli ilanlara başvurabilmek iç 7 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan Jandarma Lojistik Komutanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı İle 190 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 16 Nisan 2015

Jandarma Genel Komutanlığı kamu işçisi alımı için yayınlanan 7 Nisan 2015 tarihli ilanlara başvurabilmek için İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden giriş yaparak başvuru adımlarını takip edebilirsiniz.

80 Kişi Terzi olarak istihdam edilecektir Meslek Lisesi ilgili bölümünden mezun olanlar ile düz lise mezunu olup, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik belgesi olanlar başvurabilecektir.

80 Kişi Terzi olarak istihdam edilecektir İlköğretim mezunu olup, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik belgesi olanlar başvurabilecektir.

2 Kişi motor yenileştirmecisi alınacak, Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

2 Kişi tornacı olarak alınacak, en az lise en çok önlisans düzeyinde ilgili bölümlerden mezun olanlar başvurabilecektir.

1 Kişi oto elektirikçisi alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

1 Kişi gaz altı kaynakçısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

1 Kişi oto kaportacısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

[wpfblikebox]

1 Kişi oto boyacısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

2 Kişi oto döşemecisi olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

20 Kişi oto bakım onarımcısı (oto mekanikeri) alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

Jandarma Genel Komutanlığı Kamu İşçisi Alım İlanı Tam Metni İçin Tıklayınız (Toplam 10 İlan Aynı Linktedir. İlanlar Alt Alta Yer Almaktadır. Aşağı Doğru İnerek Bütün İlanlar Görebilirsiniz.)

 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.