SON DAKİKA

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 7 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bu haber 28 Nisan 2017 - 17:30 'de eklendi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 7 Öğretim Üyesi Alım İlanı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48. maddesinde ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre çalıştırılmak üzere öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gündür

Profesör ve Doçent kadrosuna başvurular Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanması gerekmektedir.

Devlet hizmet yükümlüsü adaylar başvurularında yükümlülük süresini belgelendirecek olup, bu adayların başvuruları devlet hizmet yükümlülüğü süresi bakımından, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 62 ve 63. maddesi hükümleri dahilinde değerlendirilerek kabul veya reddedilecektir

Öğretim üyesi atamalarında, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uygulanacaktır.

Adaylardan istenilen belgeler; Bölüm, Anabilim Dalını ve sabıka kaydının bulunup bulunmadığını belirten http://www.ksu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ekinde bir adet fotoğraf, lisans diploması fotokopisi, doktora / uzmanlık diploması fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, özgeçmiş, bilimsel çalışma ve yayın listesi, yabancı dil belgesi ile birlikte; profesör kadrosuna başvuracaklar, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını 6 takım, Doçent kadrosuna başvuracaklar doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını 4 takım olarak sunacaklardır.

BİRİM

UNVAN

K/D

ADET

NİTELİĞİ

TIP FAKÜLTESİ

Tıbbi Mikrobiyoloji

Doçent

1

1

Tıp Doktoru ve Tıbbi Mikrobiyoloji uzmanı olup, HIV, HBV ve HCV genotiplendirmesi konusunda çalışmaları olmak

MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

Termodinamik

Profesör

1

1

Kurutma ve sınır tabakada dış akış konularında çalışmaları olmak

Hidrolik

Profesör

1

1

Suların havalandırılmasında hidrolik yapıların kullanımı konusunda çalışmaları olmak

Gıda Teknolojisi

Profesör

1

1

Süt teknolojisi alanında çalışmaları olmak

ZİRAAT FAKÜLTESİ

Tarımsal Yapılar

Profesör

1

1

Tarımsal İnşaat ve Çevre Kontrolü konusunda çalışmaları olmak

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Beşeri ve İktisadi Coğrafya

Profesör

1

1

Ekonomik Coğrafya ve İstatistik konusunda çalışmaları olmak

Genel Biyoloji

Profesör

1

1

Pestisitler ve bitki ekstraktlarının genotoksik ve anti-genotoksik özellikleri konusunda çalışmaları olmak

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu Belediyesi KPSS 75 Puanla Müfettiş Yardımcıları Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.