SON DAKİKA

Kırıkkale Üniversitesi 3 Fakülte için 6 Akademik Personel Alımı

Bu haber 14 Ocak 2017 - 14:05 'de eklendi.

Kırıkkale Üniversitesi 3 Fakülte için 6 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Başvurular 28 Ocak'a kadar yapılabilecek. KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 ve 2914 sayılı Kanun, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin yürürlükteki ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar, yazışma adreslerini içeren, başvurdukları bölüm ve anabilim/anasanat dallarını belirttikleri dilekçelerine, yayın dosyalarına ek olarak özgeçmiş, 4 adet fotoğraf, öğrenim durumlarını gösterir belgeler (lisans, yükseklisans, doktora ve doçentlik belgeleri) nüfus cüzdanı örneği ve halen çalışanlar ile daha evvel kamu hizmeti bulunanlar hizmet belgelerini ekleyerek (Üniversitemiz Personeli hariç), Doçent kadrosuna başvuracak adayların Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na, Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların; http://www.kku.edu.tr/ internet adresindeki Personel Dairesi Başkanlığı web sayfasından erişebilecekleri Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri’ne göre sağladıkları Akademik Etkinlik Puan tablosunu hazırlayarak dilekçelerine ve yayın dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

AKADEMİK PERSONEL İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIP TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar;

Özgeçmişlerini, yayın listelerini, doçentlik belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyeceklerdir.
Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar;

Başvuru dilekçelerine yukarıdaki belgelere ilave olarak, bilimsel çalışma ve yayınlarını, özgeçmişlerini, yayın listelerini kapsayan 4 takım dosya ile birlikte ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların, yabancı dil sınav tarihi müracaat tarihinin bitiminde ilgili birimlerde ilan edilecektir.
Bütün kadrolara başvuracak adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Bütün kadrolara başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması gerekir.

 

 
EĞİTİM FAKÜLTESİ Eğitim Bilimleri Bölümü
Eğitim Yönetimi1Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Doktora yapmış ve okul ikliminin öğretmen etkililiği ve öğrenci okul bağlılığı ile ilişkisi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
iktisadi ve idari bil. fak. İşletme Bolümü
Üretim Yönetimi ve Pazarlama
1Tedarik zinciri riskleri ve ileri imalat teknolojileri konularında çalışmaları olmak.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
Temel İslam Bilimleri Bölümü
Fıkıh1İslam Fıkhı ile Türk ve Sudan hukukundaki Tahkim Kanunlarına ilişkin mukayeseli çalışmalar yapmış olmak.
Arap Dili ve Belegatı1Temel İslam Bilimleri alanında Doktora yapmış ve Arapça makaleler yayınlamış olmak.
Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü
Din Bilimleri
SAĞLIKBİLİMlERİ’FAKULTESİ Sağlık Yönetimi Bölümü
Sağlık Yönetimi
güzel sAnatLAr FAKULTeSI
Resim Bölümü
Resim ASD
……. i……..1
…….. 1……..
Toplumsal cinsiyet, feminist teori ve teorisyenler, kadınlık, erkeklik ve kimlik politikaları konularında çalışmaları olmak.
Sağlık yönetimi alanında Doktora yapmış ve palyatif bakım konusunda çalışmaları olmak.
Güzel sanat eserlerinde sanatçıların mülkiyet hakları konusunda çalışmaları olmak.
TOPLAM16

 
 
 

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.