SON DAKİKA

KKK Sözleşmeli Subay Alımı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

Bu haber 28 Nisan 2015 - 11:12 'de eklendi.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımında İlk aşama olan yazılı sınav sonuçları açıklandı. İkinci aşama sınavına katılacak aday listesi, sınav yeri ve tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 2015 YILI MUVAZZAF/SÖZLEŞM Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımında İlk aşama olan yazılı sınav sonuçları açıklandı. İkinci aşama sınavına katılacak aday listesi, sınav yeri ve tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 2015 YILI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY TEMİNİ KAPSAMINDA İKİNCİ AŞAMA SINAVLARINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN SINAV YER VE TARİHLERİ

1. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar, Kayıt Kabul, Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) ve Mülakat Sınavı için sorgulama sayfalarında belirtilen tarih ve saatte Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) adresinde, (Beden Eğitimi ve Yabancı Dil Öğretmenliğine başvuran adaylar hariç) hazır bulunacaklardır.

a. Beden Eğitimi Öğretmeni Adayları:

Beden Eğitimi Öğretmenliğine müracaat eden adaylar Kayıt Kabul ve Ön Sağlık Muayenesi için 18 Mayıs 2015 tarihinde saat 08:30’da Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) adresinde, Fiziki Kabiliyet ve Yeterlilik Testi için Kayıt Kabul aşamasında kendilerine tebliğ edilecek saatlerde 18 – 20 Mayıs 2015 tarihlerinde

KARA HARP OKULU KOMUTANLIĞI Bakanlıklar/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır. Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) sınav sonuçları sınavın bitiminde adaylara tebliğ edilecektir. Başarılı olarak mülakat sınavına girmeye hak kazanan adaylar 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 13:00’de Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) adresinde hazır bulunacaklardır.

b. Yabancı Dil Öğretmeni Adayları:

(1) İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça Öğretmenliğine müracaat eden adaylar, Meslek Bilgisi Sınavı (Dinleme/Anlama, Yazılı Anlatım ve Konuşma) için KARA HARP OKULU KOMUTANLIĞI Bakanlıklar/ANKARA adresinde 18 Mayıs 2015 saat 08:00’da, Farsça Öğretmenliğine müracaat eden adaylar, Meslek Bilgisi Sınavı (Dinleme/Anlama, Yazılı Anlatım ve Konuşma) için KARA KUVVETLERİ LİSAN OKULU KOMUTANLIĞI(General Kenan EVREN Kışlası) Küçükyalı/İSTANBUL adresinde 18 Mayıs 2015 saat 08:00’da hazır bulunacaklardır. Meslek bilgisi sınav sonuçları, Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) ilan panosunda ve iletişim için verdikleri cep telefonu numaralarına gönderilecek SMS mesajı yoluyla aynı gün duyurulacaktır.

(2) Meslek bilgisi sınavında başarılı olan Yabancı Dil Öğretmen adayları Kayıt Kabul, Ön Sağlık Muayenesi ile Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) için 20 Mayıs 2015 saat 08:30’da Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) adresinde hazır bulunacaklardır. Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) sonucunda başarılı olarak mülakat sınavına girmeye hak kazanan adaylar 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 08:00’da Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA) adresinde hazır bulunacaklardır.

2. Adaylara ikinci seçim aşamasına yönelik hususlar ve getirecekleri belgeler Başvuru Kılavuzunda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

3. Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, Kayıt-Kabul aşamasında getirecekleri belgeler incelenerek kontrol edilecektir. Bu nedenle başvuru şartlarını tam olarak taşıyorsanız sınavlara katılınız. Başvuruda bulunan adayların beyanlarının doğru olmadığının ve başvuru şartlarını taşımadıklarının tespit edilmesi halinde, hangi safhada olursa olsun adaylıkları iptal edilecektir.

4. Adaylar; Kayıt Kabul, Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) icra edilen merkezlere spor kıyafetlerini giymiş olarak gelebileceklerdir.

5. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta ile Kayıt Kabul, Meslek Bilgisi Sınavı (Yabancı Dil Öğretmenleri için), Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Yeterlilik Testi (FYT) ve mülakat sınavı için yer, tarih ve saat tebliğ edilmeyecektir

Sınav için yola çıkmadan önce sınav merkezi, tarihi ve açıklamaları bir kez daha kontrol ediniz.

YAZILI SINAV SONUÇLARI İLE İKİNCİ AŞAMA SINAV YER VE TARİHLERİNE Ulaşmak için tıklayınızBaşvuru Kılavuzuna Ulaşmak için tıklayınız… Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle www.kkk.tsk.tr internet adresinde yer alan personel ve öğrenci temini bölümüne bakınız. İlave sorularla ilgili irtibat numaraları: (0 312) 562 11 11 (0 312) 562 15 08 (Belgegeçer)

Ekran Alıntısı

http://www.kkk.tsk.tr/PersonelTemin/Sozer.aspx#

Bir önceki yazımız olan Vekil İmam Hatip Alım ilanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.