Kuveyttürk Bankası Türkiye Geneli Yeni Mezun Personeller Alacak

Kuveyttürk Bankası Türkiye Geneli Yeni Mezun Personeller Alacak
Yayınlama: 25.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
600
A+
A-

Genel Nitelikler
MT 2015 – Geleceğin Yöneticisi
(Management Trainee)
Bankacılık alanındaki çalışmalarına 1989 yılında başlayan ve büyük ortağı dünyanın en büyük finans kurumlarından biri Kuwait Finance House olan Kuveyt Türk, bugün 300’den fazla Şubesi Genel Nitelikler
MT 2015 – Geleceğin Yöneticisi
(Management Trainee)
Bankacılık alanındaki çalışmalarına 1989 yılında başlayan ve büyük ortağı dünyanın en büyük finans kurumlarından biri Kuwait Finance House olan Kuveyt Türk, bugün 300’den fazla Şubesi ve 5000’i aşkın çalışanıyla ‘Sağlam Bankacılık’ ilkesi doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Yönetimindeki yerel ve uluslararası tecrübeye sahip yöneticileri ve uzman çalışan kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri sürekli takip eden modern yönetim anlayışına sahiptir.

Kuveyt Türk, katılım bankaları arasındaki öncü konumunu yaptığı atılımlar ile desteklemeye devam etmektedir. Kurumsal büyümesi hızlı bir ivme ile her alanda artmakta ve gelişime odaklanmış yönetim ve insan kaynakları politikalarıyla her geçen gün bünyesine yeni yetenekler katmaktadır.

Her Yıl Türkiye’nin en rekabetçi MT programını adaylarına sunan Kuveyt Türk, bankacılıkta ki 26. yaşını yine Türkiye’nin en nitelikli MT programı ile taçlandırıyor.
İş Tanımı

Geleceğin Yöneticisi Bugünün Yönetici Adayı

Kuveyt Türk MT programının amacı Kuveyt Türk’ün gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak yöneticilerini yetiştirmektir. Programa Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden başarıyla mezun olmuş adayların katılımı hedeflenmektedir. Adayların yoğun bir eğitim programı sonrası kuruma adaptasyonları ardından kariyer gelişim ve yönetim süreçleri yakından takip edilecektir. Kişisel yetkinlik ve teknik yeteneklerinin üst seviyelere çıkarılması için profesyonel destek sağlanacaktır.

KT MT Programı

MT seçme sürecini başarıyla tamamlayan katılımcılar öncelikli olarak temel bankacılık eğitimleri ve kişisel gelişim eğitimlerini tamamlarlar. Eğitim programlarının bir parçası olarak farklı bankacılık birimlerinde rotasyon eğitimlerine de katılan MTler hem değerlendirme sürecinde hem de değerlendirme sonrasında aldıkları geri bildirimlerle kendilerini çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaklardır. Eğitim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte MTler kariyer hedefleri ve eğitim sürecinde yapılacak ölçme ve değerlendirmelere göre şube ve genel müdürlük birimlerde kariyerlerine devam ederler.

Eğitim sürecinin hemen sonrasında gerekli şartları sağlamalrı halinde ücretinin tamamı Kuveyt Türk tarafından karşılanan ücretsiz Yüksek Lisans imkânı (MBA) Türkiye’de MT programları arasında ilk ve tek olma özelliğine sahiptir.

İş Tanımı
Kuveyt Türk MT’leri KT şubeleri ve genel müdürlük birimlerinde kendi yetkinlikleri ve istekleri doğrultusunda istihdam edilirler.
Kuveyt Türk MT’lerine Sunulacak İmkanlar:

– Ücretsiz MBA
Adaylara eğitimlerine ve çalışma hayatına paralel, Kuveyt Türk tarafından finanse edilecek eşzamanlı MBA yapma imkanı
– Özel MT Eğitim Programı
Piyasanın önde gelen eğitim firmalarınca tasarlanmış “Kuveyt Türk Özel MT Eğitimi”ne katılım olanağı
– Özel Kariyer Planlama ve Kariyer Yönetimi
Kuveyt Türk’ün profesyonel bireysel kariyer planlama ve kariyer yönetimi desteği, KT Kariyer Temsilcileri tarafından yakından takip edilme olanağı.
– Özel Ücretlendirme
Rekabetçi ve performans bazlı ücretlendirme ve diğer yan haklar

Kimi Arıyoruz?
• 2014 yılında mezun olmuş veya 2015 yılında mezun olabilecek durumda olan,
• Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik (İşletme ve Endüstri) fakültelerinden mezun,
• Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dil bilen,
• Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
• Stratejik bakış açısına sahip,
• Proje yönetimine ve ekip çalışmasına yatkın,
• Müşteri odaklı çalışabilen,
• İletişim yeteneği gelişmiş,
• İkna kabiliyeti yüksek, kendine güvenen,
• Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,
• Teknolojiyi yakından takip eden,
• Ayakları yere basan ancak gözü hep yükseklerde olan,
• Katılım Bankacılığında görev yapmak için istekli,
Adaylar tercih edilecektir.

MT 2015 İşe Alım Süreci:

MT 2015 işe alım süreci 3 Mayıs 2015 Pazar Gün gerçekleştireceğimiz MT Tanıtım sunumu ve İngilizce sınavı ile başlayacaktır. Sınavdan başarılı olan Adaylarımız Kuveyt Türk Kariyer ve İşe alım ekibi tarafından yürütülen işe alım süreci değerlendirme merkezi uygulamalarına dahil edileceklerdir. Grup çalışması, sunum değerlendirme, simülasyon ve diğer değerlendirme araçlarından oluşan değerlendirme süreci Türkiye’nin en profesyonel MT Seçme süreci olarak bilinmektedir.

MT 2015 işe alım sürecine başvuru için son tarih: 27 Nisan 2015 Pazartesi
MT 2015 tanıtım sunumu ve İngilizce sınavı tarihi: 3 Mayıs 2015 – Pazar Saat 09:30

Önemli Not: MT 2015 İngilizce sınavından yeterli notu alan adaylarımız MT değerlendirme süreci için hak kazanmış olacaklardır.

Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye
İlan Tarihi: 24.04.2015

İlan Bilgileri
İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 30.03.2015
İlan kapanma tarihi bilgisi: 28.05.2015

Referans No.: MT2015
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Finans – Ekonomi, Bankacılık
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Finans
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)

basvur_buton

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.