SON DAKİKA

Malatya Adliyesi İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bu haber 25 Ağustos 2015 - 8:29 'de eklendi.

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Elazığ İnfaz ve Koruma Memurluğu (Öğrenci) Nihai Başarı Listesi TIKLAYINIZ
Elazığ İnfaz ve Koruma Memurluğu (Öğrenci) Nihai Başarı Listesinde isimleri karşısında “ASİL” ve “YEDEK” yazılı o


ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

Elazığ İnfaz ve Koruma Memurluğu (Öğrenci) Nihai Başarı Listesi TIKLAYINIZ

Elazığ İnfaz ve Koruma Memurluğu (Öğrenci) Nihai Başarı Listesinde isimleri karşısında “ASİL” ve “YEDEK” yazılı olan adaylardan istenen evraklar.

1)Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını belgeleyen, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet Hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu,


2)Öğrenim Belgesinin aslı veya onaylı sureti, (Belgenin aslı getirildiği taktirde Komisyonlarca aslı gibidir yapılacaktır.)


3)Askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyan. TIKLAYINIZ


Not: Evrakların en geç 16/10/2015 tarihi mesai bitimine kadar Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu kalemine ( 2. Kat, 228 nolu oda) teslim edilmesi gerekmektedir.

MALATYA
ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI’NDAN

İNFAZ VE KORUMA MEMURU ÖĞRENCİLİĞİ SINAVI

Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu infaz ve koruma memurluğu öğrenciliği sınavı için Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonuna başvuruda bulunan ve yapılan puan sıralamasına göre “KABUL” – “RED” durumlarını gösteren aday tespit listesi ile başvuru şartlarını taşımadıkları için başvuruları reddedilenlere ait liste aşağıda ilan edilmiştir.
Aday Tespit Listesinde isimlerinin karşısında “KABUL” yazan adayların boy-kilo ölçümleri 27 Ağustos 2015 tarihinde saat 09:00’dan itibaren Malatya Adliyesi 5. kat Toplantı Salonunda yapılacaktır. Sıralamaya giren adayların boy kilo ölçümüne gelirken aşağıda istenen evrakları yanlarında getirmeleri gerektiği hususu ilan olunur.24/08/2015

Aday Tespit Listesi için TIKLAYINIZ
Başvuru şartlarını taşımadıkları için reddedilenler listesi için TIKLAYINIZ
Boy Kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların 27 Ağustos 2015 tarihinde boy-kilo ölçümüne gelirken yanlarında getirmeleri gereken evraklar:

1- Adli Sicil ve Arşiv Kaydı (4 adet)

2- Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan (Dilekçe örneği için tıklayınız)

3- Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması formu (Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunun bilgisayarla doldurularak 4 nüsha hazırlanması, fotoğrafların yapıştırılması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. Formun alt kısmında bulunan “NÜFUS CÜZDAN SURETİNİ ONAYLAYAN” bölüm Malatya Adalet Komisyonu Başkanlığınca onaylanacaktır.) Formu teslim alınan adayın boy-kilo ölçümü yapılacaktır. (Bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız)

4- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (4 adet)

Bir önceki yazımız olan 2016 POMEM Alımı Ne Zaman? PÖH PMYO Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.