Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Maltepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü, Lisans eğitimini Dil ve Konuşma Terapisi alanında tamamlamış olmak, Dil ve Konuşma Terapisi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış Araştırma Görevlisi, Öğretim Elemanı, 1 Akademik personel alacak. Son başvuru tarihi 26 mart 2021.

Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 12.03.2021
Düzenleme: 16.07.2022 19:58
1.674
A+
A-

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğünden:

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 33. maddesiyle “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlileri alınacaktır.

İlgililer ilanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli olan belgelere, bilgilere ve sonuçlara Üniversitemizin web sayfasından (www.maltepe.edu.tr) ulaşabilirler. Başvurular ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde ilanda belirtilen ilgili birime şahsen veya postayla yapılır.

Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki koşulları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

 

SINAV TAKVİMİ

İlk Başvuru Tarihi : 12.03.2021

Son Başvuru Tarihi : 26.03.2021

Ön Değerlendirme Tarihi : 29.03.2021

Sınav Tarihi : 30.03.2021

Sınav Sonuç Tarihi : 31.03.2021

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

Başvuru Formu (Üniversitemizin web sayfasından sağlanacaktır)

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Özgeçmiş (YÖK Formatlı)

ALES Belgesi

Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi

Adli Sicil (e-Devletten alınabilir)

2 adet vesikalık fotoğraf

Diploma fotokopileri (onaylı) (Başvuru sırasında e-Devletten alınan belgeler geçerlidir)

Tezli Yüksek Lisans öğrenimine devam ettiğini gösteren onaylı Öğrenci Belgesi (varsa) (Başvuru sırasında e-Devletten alınan belgeler geçerlidir)

Doktora öğrenimine devam ettiğini gösteren onaylı Öğrenci Belgesi (varsa) (Başvuru sırasında e-Devletten alınan belgeler geçerlidir)

Yurtdışından alınan diplomalar için: Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca diploma denkliğinin onaylandığını gösteren belge (onaylı)

Lisans ve/veya Yüksek Lisans mezuniyet transkıiptleri (onaylı)

Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecilli veya muaf olduğunu belirten belge (onaylı)

Başvurular, T.C. Maltepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına bir dilekçe, başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla yapılmalıdır. Belgesi eksik olan veya süresinde ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

T.C. Maltepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe / İSTANBUL Tel: 0(216) 626 10 50

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.