Meb, Okullar Ne Zaman Açılıyor

Meb, Okullar Ne Zaman Açılıyor
Yayınlama: 20.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:17
326
A+
A-

Başbakandan öğrencileri sevindirecek haber sonunda geldi, günlerdir merak konusu olan okulların eğitim ve öğretime başlama tarihi Başbakan Davutoğlu tarafından açıklandı İşte okulların açılacağı tarih..

Başbakan Ahmet Davutoğlu okulların 28 Eylül Pazar Başbakandan öğrencileri sevindirecek haber sonunda geldi, günlerdir merak konusu olan okulların eğitim ve öğretime başlama tarihi Başbakan Davutoğlu tarafından açıklandı İşte okulların açılacağı tarih..

Başbakan Ahmet Davutoğlu okulların 28 Eylül Pazartesi günü açılacağını duyurdu. Davutoğlu Kurban Bayramı nedeniyle 14 Eylül’de açılması planlanan Eğitim-Öğretim yılını 2 hafta ertelediklerini söyledi.

MEB MÜSTEŞARININ SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI AÇIKLAMA

Eğitim öğretim yılının başlangıç tarihi olarak 14 Eylül 2015’i duyurmuştuk. Öğretmen ve Öğrencilerimiz başta olmak üzere bütün eğitim camiasının bu tarihin kurban bayramı sonrasına ertelenmesi yönündeki yoğun talepleri Sn. Bakanımız Tarafından Bakanlar Kurulunda gündeme taşınmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanı’mızın da turizm sektörünün aynı yöndeki talepleri olduğunu belirtmesi üzerine Sn. Başbakanımızın talimatları doğrultusunda bakanlığımız eğitim öğretim takviminin güncellenmesine ilişkin bir çalışma yapmıştır.

Sonuçta Sn. Başbakanımızın da biraz önce açıkladığı gibi bu yıl okulların açılış tarihi 28 Eylül olarak revize edilmiştir.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.