Metrobüs’lerde Şarj Cihazları Olacak

Metrobüs’lerde Şarj Cihazları Olacak
Yayınlama: 08.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:16
400
A+
A-

İETT, metrobüslerde yeni uygulama olarak  monte edilen USB çıkışlı şarj kutuları ile vatandaşların cihazlarını şarj etmesine imkan sağlayarak yeni bir hizmeti başlattı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, otobüslerin ardından metrobüslerde de şarj cihazlar İETT, metrobüslerde yeni uygulama olarak  monte edilen USB çıkışlı şarj kutuları ile vatandaşların cihazlarını şarj etmesine imkan sağlayarak yeni bir hizmeti başlattı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, otobüslerin ardından metrobüslerde de şarj cihazlarını hizmete soktu. Geçtiğimiz yıllarda modern ve akıllı yeni otobüslerde Wireless ile şarj hizmeti vermeye başlayan İETT, metrobüslere monte edilen USB çıkışlı şarj kutuları ile vatandaşların cihazlarını şarj etmesine imkan sağlıyor.

1100 ARAÇTA ŞARJ HİZMETİ

İETT’den konu ile ilgili Fortune Türkiye’ye yapılan açıklamada, 250 adet metrobüs, 850 adet otobüste olmak üzere toplamda 1100 araçta şarj hizmeti sunulduğu ve kısa sürede hizmetin tüm filoya yayılacağı bildirildi.

Yetkiler, 1100 araçta verilen şarj hizmetinin İETT’ye olan toplam maliyetinin KDV hariç 280.000 TL olduğu bilgisini paylaştılar. 34, 34C, 34BZ nolu metrobüslerde şarj hizmetinin verildiği kaydedildi.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.