Milletvekilinin Twitter Hesabı Askıya Alındı

Milletvekilinin Twitter Hesabı Askıya Alındı
Yayınlama: 28.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:04
437
A+
A-

TBMM İdari Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu, kendisine ait Twitter hesabının hiçbir gerekçe gösterilmeden askıya alınıp erişiminin engellendiğini duyurdu.

TBMM İdari Amiri ve Çorum Milletvekili Ak Partili Salim Uslu, Facebook’taki profil sayfası TBMM İdari Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu, kendisine ait Twitter hesabının hiçbir gerekçe gösterilmeden askıya alınıp erişiminin engellendiğini duyurdu.

Twitter, milletvekilinin hesabını askıya aldı

TBMM İdari Amiri ve Çorum Milletvekili Ak Partili Salim Uslu, Facebook’taki profil sayfasından dün yaptığı duyuruda kendisine ait Twitter sayfasıyla ilgili açıklama yaptı. Uslu’nun açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Twitter hesabım bugün hiçbir gerekçe gösterilmeden askıya alınmış ve erişimim engellenmiştir. Saldırılarda araç olarak kullanılan sosyal medyada küfrün, yersiz ve haksız ithamların bile suç sayılmadığı bugünlerde faaliyet ve düşünce özgürlüğümüzün kısıtlanması ve ayrıca seçmenlerime erişimin engellenmesi manidardır. Takdir siz değerli halkımızın ve kamuoyunundur. Selam ve Sevgilerimle.”

Memurlar.net

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.