Milli Savunma Bakanlığı Lise Mezunu Personel Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı Lise Mezunu Personel Alım İlanı
Yayınlama: 17.08.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:17
566
A+
A-

Milli Savunma Bakanlığı Mesleki eğitim veren liselerin istihdam edilecek meslekle ilgili bölümünden mezun 3 daimi işçi alımı yapacak.

 

ALIMI YAPILACAK MESLEK KOLLARI VE İSE ALINACAK İSÇİLERDE ARANAN DİĞER ŞARTLAR

S.NU
MESLEK KOLU
KODU
İŞÇ Milli Savunma Bakanlığı Mesleki eğitim veren liselerin istihdam edilecek meslekle ilgili bölümünden mezun 3 daimi işçi alımı yapacak.

 

ALIMI YAPILACAK MESLEK KOLLARI VE İSE ALINACAK İSÇİLERDE ARANAN DİĞER ŞARTLAR

S.NUMESLEK KOLUKODUİŞÇİ TALEP MİKTARIEĞİTİMİEĞİTİM BÖLUMU
1.CEPHANE ISLAHATÇISIC0033Mesleki eğitim veren liselerin istihdam edilecek meslekle ilgili bölümünden mezun olmak.a.     Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine göre patlayıcı maddelerde çalışacak Mesleki eğitim veren liselerin TORNA TESVİYE ve MAKİNE (Makine Teknolojisi Alanının Makine Bakım Onarımı) bölümü mezunları.b.     Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine göre patlayıcı maddelerde çalışacak TORNA TESVİYE ve MAKİNE (Makine Teknolojisi Alanının Makine Bakım Onarımı) bölümü MEB onaylı ustalık ve kalfalık belgesine sahip lise mezunları.

Aranan Diğer Nitelikler_________ :

a.           Türk Vatandaşı olmak.

b.           18 yaşını tamamlamış olmak,

c.           Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

ç. Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması,

d.           Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almış olmak.

e.           Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak şarttır.

İş yerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü/uygulamalı sınav yeri ve zamanı, Komutanlığımız tarafından adreslerine yazılı olarak bildirilecektir.

Yukarıda sayılan hususların varlığının iş yerlerince incelenmesi neticesinde, sınavı kazanan adaylardan başarı sırasına göre, talep sayısı kadar tüm şartları eksiksiz yerine getiren adaylar işe başlatılır. İş yerince yapılacak sınavları kazanmış olsalar bile yukarıdaki şartları taşımayan adaylar işe başlatılmaz ve başlatılmaları için herhangi bir hak iddia edemezler.

MEMUR ALIM İLANLARINI GÜNLÜK TAKİP ETMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN


milli-savunma-bakanligi-lise-mezunu-isci-alim-ilani


 

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.